Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
Aramak istediğiniz kriterleri seçerek arama yapabilirsiniz...
 
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
GERİ DÖN ARAMA SONUÇLARI  ›  ÜRETİCİ
ÜRETİCİ
Surveon Technology
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Surveon Technology
Surveon Technology, profesyonel kamera tasarımı, yüksek kullanılabilirlikli video depolama, gömülü yazılım ve video yönetim yazılımlarındaki uzmanlığımızı sergileyen uçtan uca ağ video gözetim çözümleri sunar. Tüm ürünlerimiz kendi bünyemizde tasarlanmakta ve ISO 9001 ve ISO 14001 sertifikalı üretim alanlarımızda üretilmektedir. Tamamıyla entegre edilmiş, kanıtlanmış ve güvenilir ürün serimiz, güvenlik ortaklarımız için kârları en üst düzeye çıkarırken entegrasyon çabası ve uyumluluk risklerini azaltmaya yardımcı olur.
ÜRETİCİ
Neousys Technology
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Neousys Technology
Tayvan'da bulunan Neousys Technology, fansız gömülü bilgisayar üreticisidir. Yenilikçi tasarımı ile yüksek performanslı ve güvenilir ürünler sunuyoruz. Deneyimli bir mühendis ekibi ile uygulamaya yönelik özellikler gömülü sistemlerimize entegre edilmiştir. Ürünlerimiz otomasyon, makine vizyonu, araç içi, nakliye, GPU hesaplama, gözetim ve video analizi için ideal çözümler olarak hizmet vermektedir.
ÜRETİCİ
Troyy Bilişim Geçiş Kontrol Sistemleri Ltd.Şti.
ÜRETİCİ
Lotus Yangın
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Lotus Yangın
Lotus Yangın birçok ülkede müşterisi olan petrol ve petrokimya şirketleri, uluslararası havaalanları, askeri üsler, enerji santralleri, limanlar ve yerel yönetimler olmak üzere çok geniş bir yelpazede hizmet veren bilimsel temellere dayanarak uluslararası standartlarda ürünler üretmeyi ilke edinmiş bir kuruluştur.
ÜRETİCİ
Barkot Yangın Güvenlik Sistemleri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Barkot Yangın Güvenlik Sistemleri
2004 yılında kurulan firmamız, yangın sektörüne ait yangın söndürme tüpü, yangın söndürme sistemleri, yangın dolapları, uyarı ve alarm sistemleri satışını ve proje bazlı uygulamasını gerçekleştirmektedir. Kısa süre içerisinde gerçekleştirdiğimiz proje ve elde ettiğimiz müşteri memnuniyeti ile sektörde yerini pekiştiren Barkot Yangın Güvenlik Sistemleri, sektördeki gelişmeleri takip etmekte ve müşterilerine sunduğu hizmette son teknolojik alt yapıyı kullanmaktadır.
ÜRETİCİ
ETK Kablo
Oy verOy verOy verOy verOy ver
ETK Kablo
ETK Kablo olarak 1979 yılından bugüne kadar sizlerle birlikte büyüdük, sizlerin sayesinde geliştik. 78 ülkede ETK Kablo markasını saygı duyulan bir marka haline getirdik. ETK Kablo dünyaya, evrene iyi şeyler yapıyor ve insanlığa faydalı olmaya çalışıyor. İstanbul’dan yola çıktığımız işimiz ile, hem ulusal ve uluslararası telekomünikasyon ve GSM operatörleri ile, hem de ulusal ve uluslararası distribütörlerimizle dünya iletişim ağının önemli bir parçasıyız.
ÜRETİCİ
Mirsan Kabinet Sistemleri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Mirsan Kabinet Sistemleri
Firmamız 19" rack kabinetler, kabinet aksesuarları, Telekom saha kabinetleri, server ve data center kabinetleri, dış ortam panoları, özel projeler ve fiber optik kutuların üretimini yapmaktadır.Uzman kadrosu ve son teknolojiye sahip makine parkı sayesinde, yüksek kalite standartlarında ürünler sunan Mirsan Rack, ürünlerine sağladığı hızlı termin ve satış sonrası destek ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.
ÜRETİCİ
Trio Mobil
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Trio Mobil
Trio Mobil, araç takip sistemleri ve nesnelerin interneti (IoT) alanında teknoloji üretme amacı ile 2011 yılında kurulmuş; en yenilikçi ürünleri, en iyi müşteri deneyimi ile sunmayı hedefleyen bir teknoloji şirketidir. Sürekli inovasyon ve yeni projeler üretme hedefiyle yapılan Ar – Ge çalışmaları TUBİTAK tarafından desteklenmekte olup; kalite standartları ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 27001 kalite sertifikasyonları ile belgelenmiştir. Türkiye’nin 81 ilinde bölge ofisleri ve geniş bayi ağı ile hizmet veren Trio Mobil aynı zamanda GSM operatörlerinin de çözüm ortağı statüsündedir.
ÜRETİCİ
Konica Minalto
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Konica Minalto
Görüntüleme ve görüntü işleme ürünlerinin lider bir tedarikçisi olarak Konica Minolta, dijital görüntülemenin tüm alanlarında gerekli olan ürünleri, hizmetleri ve çözümleri sunmak için çaba harcıyor.Bu noktada ofis ve profesyonel üretim ortamlarında doküman yönetimi ve iş çözümleri, özellikle de gerek renkli çıktılar gerekse bunlarla ilgili malzemelere özel önem veriyor.
ÜRETİCİ
GMS Kablo
Oy verOy verOy verOy verOy ver
GMS Kablo
GMS Kablo 1981 tarihinde kurulmuş, o tarihten itibaren kablo sektöründe kalitesinden ve dürüstlüğünden ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir. Kablo konusunda yılların bilgi birikimi ve tecrübesi ile kalitesini her geçen gün arttırmıştır. Uluşlararası ve iç piyasadaki çalışmalarını; elektrikli ev aletleri, otomotiv, inşaat, haberleşme, hffr ve teflon sektöründe sürdürmektedir.Kablo konusunda teknolojiyi takip eden firmamız kablo dışında fişli kablo, spiral kablo, enstelasyon ve plastik ürünler gibi farklı imalatlar da yaparak ürün yelpazesini genişletmektedir.
ÜRETİCİ
Sinovision Technology
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Sinovision Technology
Çin'deki güvenlik endüstrisinde en profesyonel üreticilerden biri olan Sinovision, Ar-Ge, üretim, pazarlama ve satış sonrası hizmet alanlarında kapsamlı hizmetler sunmaktadır. Hem iç hem de dış pazarda HD CCTV Kamera, Speed Dome Kamera, DVR, IP Ağ Kamerası, NVR ve Akıllı Ev Ürünleri'nin talepleri dahil olmak üzere çeşitli ürün yelpazemiz ile dünyada mükemmel bir üne sahibiz. Uzman bir Ar-Ge ekibimiz ve yüksek kaliteli terminal üretim ekipmanlarımız vardır. Ar-Ge ekibimiz sürekli olarak mevcut ürünleri iyileştirmek ve en kaliteli ürünleri küresel müşterilerimize sunmak için yeni ürünler geliştirmeye adamışlardır.
ÜRETİCİ
Ruijie Networks
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Ruijie Networks
Ruijie Networks, Çin'in önde gelen ağ çözüm tedarikçisidir.Müşteri avantajlarına odaklanıyor ve sürekli teknolojik yeniliklerle müşterilerimizin ağ uygulama deneyimini geliştirmeye çalışıyoruz. Ruijie Networks telekom taşıyıcıları, finansal hizmetler, devlet kurumları, eğitim ve işletmeler için uçtan uca ağ çözümleri sunmaktadır.
ÜRETİCİ
Canon
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Canon
Canon Europe, görüntüleme çözümlerinin dünya lideri yenilikçisi ve tedarikçisi Japonya’daki Canon Inc.’e bağlıdır. 50 yıldan bu yana Avrupa’daki müşterilerimize öncü görüntüleme teknolojileri sunuyoruz. Müşterilerimiz, dijital ve SLR kameraların yanı sıra en üstün fotoğrafik ekipmanlar, yazıcılar, tarayıcılar ve dürbünler de dahil olmak üzere tüketici ve profesyonel görüntüleme ürünlerinden faydalanmaktadır. Ayrıca, iş çözümleri birimimiz, küçük ve orta ölçekli işletmelerden büyük firmalara ve devletlere uzanan geniş bir yelpazede baskı ve belge çözümleri sunmaktadır.
ÜRETİCİ
Ante Savunma Teknojileri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Ante Savunma Teknojileri
Ante Savunma A.Ş. sivil ve askeri güvenlik çözümleri üretmek amacı ile Ankara’da kurulmuştur. Milli ve yenilikçi çözümler ile ülke ekonomisine ve istihdamına katkı sağlamaktadır. Sivil alanda çözümler ile şehirleri, yapıları güvenli hale getirmek için ürünler sunmaktadır. Askeri alanda üretim yaparak savunmamızın teknik kabiliyetler arttırılmaktadır. Ante Savunma bilgi ve tecrübelerini ülke ekonomisine kazandıran kuruluş konumundadır.
ÜRETİCİ
DJI Technology
Oy verOy verOy verOy verOy ver
DJI Technology
DJI ürünleri endüstrileri yeniden tanımlıyor.Şirketimiz film yapımcılık, tarım, koruma, arama kurtarma, enerji altyapısı çalışmalarına yeni perspektifler kazandırmaya ve daha önce hiç olmadığı kadar hızlı, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde başarı kazandırmaya yardımcı olur.
ÜRETİCİ
Allied Telesis
Oy verOy verOy verOy verOy ver5 Puan  ·  1 Oy
Allied Telesis
Allied Telesis yaklaşık 30 yıldır kuruluşlar için akıllı bağlantı ve dünyanın dört bir yanında kritik altyapı projelerine destek vermektedir.Akıllı şehirler ve nesnelerin internetine doğru ilerleyen bir dünyada ağlar, yeni zorlukları karşılamak için hızla gelişmelidir. Akıllı teknolojilerimiz, şebeke gelişimini hızlandırabilir, şu anda ve gelecekte insanlar, kuruluşlar ve nesneler için etkili ve güvenli çözümler sunabilir.
ÜRETİCİ
SCOD Turnike
Oy verOy verOy verOy verOy ver
SCOD Turnike
AKS Elektronik Keyap'ta bulunan ofis ve üretim atölyesi ile İstanbul' un her noktasına hızlı bir şekilde servis ve montaj hizmeti verebilmektedir. Ayrıca Türkiye çapına dağılmış iş ortakları ya da kendi montaj elemanları ile Edirne' den Şırnak'a kadar hizmet verebilmektedir. AKS Elektronik piyasada her ne kadar AKS ismi ile bilinse de ACS Markası adı altında Mifare ve Proximity kart okuyucular, haberleşme arabirim cihazları, kontrol panelleri parmak izi okuyucular, uzak mesafe RFID okuyucular, SCOD markası ile de paslanmaz çelik turnikeler, vip turnikeler boy turnikeler ve optik turnikeler üretmektedir.
ÜRETİCİ
Neural Labs
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Neural Labs
Neural Labs trafik analitiği yazılımı sunmaktadır.Trafik analizi veya plaka tanıma, Neural Labs'ın sunduğu çözümlerin bazılarıdır. Ürünlerimiz entegratörler, mühendisler ve yazılım şirketleri tarafından genel olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
ÜRETİCİ
FF Group
Oy verOy verOy verOy verOy ver
FF Group
FF Group, faydalı ve bilgilendirici sistemler oluşturmak için yardımcı olabilecek akıllı güvenlik Plaka Tanıma çözümleri sunmaktadır.Şirketimiz, PC ve ARM tabanlı çözümler için kendi benzersiz görüntü tanıma algoritma algoritmasını geliştirdi. FF Group'un satış ve teknoloji ortakları 30'dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Şirketimizin merkezi Çek Cumhuriyeti'nde bulunuyor.
ÜRETİCİ
Protix Teknoloji Sistemleri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Protix Teknoloji Sistemleri
Protix Teknoloji Sistemleri dünyada güvenlik sistemleri ve otomasyon sektöründeki her türlü yeniliği takip edip ülkemiz için uygulama projeleri geliştirmek; kurumsal yapısını sürekli gelişme ile bütünleştirip, bilgi ve tecrübesini hep daha iyiyi üretmek adına kullanmak; müşteri memnuniyetini hep en üst düzeyde tutup farklı olmak çalışmalarını gelişime ve yenilikçi düşünceye değer vermek ve değer katmak temelleri üzerine kurulmuştur.Firmamız, yenilikçi insanların teşvik edilmesini, özgün projelerin desteklenmesini, gelişmenin en önemli kritik unsur olduğuna inanarak, deneyimli profesyonel kadrosu ile yüzde yüz yerli olan ürünlerimizi ve en iyi kaliteyi sizlere sunmaktadır.