Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
Aramak istediğiniz kriterleri seçerek arama yapabilirsiniz...
 
FİRMALAR
29%
Üretici
9%
Dağıtıcı
50%
Montaj ve Kurulum
4%
Entegratör
5%
Özel Güvenlik Hizmeti
0%
Güvenlik Danışmanı
2%
Alarm İzleme Merkezleri
0%
Onarım Merkezleri
FİRMA İNDEKSİ
0-9   ·   A   ·   B   ·   C   ·   D   ·   E   ·   F   ·   G   ·   H   ·   I   ·   J   ·   K   ·   L   ·   M   ·   N   ·   O   ·   P   ·   Q   ·   R   ·   S   ·   T   ·   U   ·   V   ·   W   ·   X   ·   Y   ·   Z
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
ÖNE ÇIKAN FİRMALAR
 
Panasonic Elektronik Satış A.Ş.
 
 
Flir Systems
 
 
Konica Minalto
 
 
Mervesan
Oy verOy verOy verOy verOy ver
 
Oy verOy verOy verOy verOy ver
 
Oy verOy verOy verOy verOy ver
 
Oy verOy verOy verOy verOy ver
         PAYLAŞ Paylaş
SON EKLENEN FİRMALAR
MONTAJ VE KURULUM
Cas Teknoloji
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Cas Teknoloji
Firmamız parmak izi okuyucu, yüz tanıma, kart okuyucu pdks, personel kontrol, turnike, dedektör, personel kartı gibi ürünlerin servis, satış ve hizmet sağlatıcısıdır.
MONTAJ VE KURULUM
Soldoy Teknoloji
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Soldoy Teknoloji
Soldoy Teknoloji Kontrol ve Güvenlik Sistemleri 2009 yılında kurulmuştur. Tecrübeli ve uzman kadrosuyla siz değerli müşterilerimizin sorunlarını ve ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmek adına çalışmalarını sürdürmektedir. Önceliğimiz ise kaliteli iş ve güvenli bir önizlenimdir. Faaliyet gösterdiğimiz; personel devam kontrol sistemleri, otopark ve bariyer sistemleri, geçiş kontrol sistemleri, kamera ve alarm sistemleri, bekçi tur ve devriye kontrol sistemlerinde distribütör firma olup ihtiyaçlarınız doğrultusunda arge ve yazılım geliştirme çalışmaları yapmaktadır. Soldoy Teknoloji, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek günümüzün önemli sorunlarından biri haline gelen gerek bireysel gerekse toplumsal güvenlik konularına yeni ve ekonomik çözümler sunmayı amaç edinmiş olup; çalışma disiplini, uzmanlık ve teknolojik yenilik üzerine kurulu ticaret anlayışı ile birey ve işletmelere daha güvenilir yaşam alanları tesis etmek için var gücü ile çalışmaktadır.
MONTAJ VE KURULUM
Dizayn
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Dizayn
Şirketimiz 2001 yılında Sivas’ta kurulmuştur. İşletmemiz profesyonel ve kurumsal çalışması neticesinde artan müşteri potansiyeli karşısında daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek amacını gütmektedir.Şirketin kuruluş amacı büyük işletme , küçük işletme ayrımı gözetmeksizin firmaların ihtiyaç duydukları yazılım, network, e-ticaret, donanım, teknik destek, servis proje-danışmanlık hizmetleriyle profesyonel bir şekilde karşılayabilmektedir. Şirketimiz 2004 yılında şehrimizde bulunan Fabrikalara KOSGEB destekli üretim ve yönetim programlarını, e-ticaret uygulamaları konusunda anahtar teslimi projeler hazırlamakta ve bu projelerin eğitim destek hizmetlerini sürdürmektedir. Firmamız 2004 yılında KOSGEB yürütücü kuruluşu olmuştur.
ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİ
Kıbrıs Özel Güvenlik
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Kıbrıs Özel Güvenlik
Şirketimiz Özel Güvenlik Sistemleri Ltd. kurulduğu günden beri güvenlik başlığı adı altında birçok ilki ülkemize taşımış ve bu alanlarda başarılı bir ekip kurarak, sizlerin can ve mal güvenliğini en üst düzeyde sağlamayı hedeflemiştir.
MONTAJ VE KURULUM
Kıbrıs Mikro Destek
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Kıbrıs Mikro Destek
Kıbrıs Mikro Destek, Kıbrıs Adası dahilinde bulunan tüm firmalara ihtiyaçları doğrultusunda, bilişim alt yapsı oluşturmak ve bu altyapının devamlılığı için destek vermektir. Bunun yanında, geliştirdiğimiz çözümler ile yakın coğrafyamızdaki diğer ülkerlerdeki ilgili sektörlere de destek olmaktır.
ENTEGRATÖR
AE Bina Teknolojileri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
AE Bina Teknolojileri
AE 1992 yılında, orta ve büyük ölçekli binalara yangın algılama, cctv, kartlı geçiş kontrol, güvenlik ve entegre bina kontrol sistemlerinin dizaynı, malzeme temini, ekipman montajı, montaj süpervizyonu, işletmeye alma, teknik eğitim ve servis bakım hizmetlerini komple sağlamak üzere kuruldu.AE yangın algılama ve söndürme konusunda kurulduğu günden buyana NFPA yangın kodlarına ve standartlarına uygun projelendirme, danışmanlık, malzeme temini, montaj ve yedek parça konularında hizmet veren bir mühendislik ve taahhüt firmasıdır.
MONTAJ VE KURULUM
Arel Zaman Kontrol Sistemleri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Arel Zaman Kontrol Sistemleri
Arel Zaman ve AGM Güvenlik Kontrol Sistemleri konusundaki 19 yıllık tecrübesi ile yerini sağlamlaştıran Arel ve AGM personel devam kontrol teknolojileri geçen yıllar boyunca ilişkide olduğu tüm firmalar tarafından güvenilir istikrarlı ve profesyonel imajıyla kendi ölçülerine ulaşmıştır. Arel ve AGM personel devam kontrol teknolojileri bu gün tecrübeli ve uzman kadrosuyla bilişim ve kartlı geçiş sistemleri alanında bir çok ürüne imzasını atarak ismini iç ve dış piyasada duyurmayı başarmıştır.Uzman satış müdürleri ve satış temsilcilerinin yanı sıra bayi ve çözüm ortaklarını sürekli eğitip geliştiren Arel ve AGM İstanbul sınırlarını aşarak 14 ülkede satışlarını ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirmektedir.
MONTAJ VE KURULUM
Ful Güvenlik Sistemleri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Ful Güvenlik Sistemleri
Güvenliğin bir bütün olarak düşünülmesi ve uygulanması prensibi ile; elektronik güvenlik sistemleri sektöründe 15 yıllık tecrübesi ile hizmet vermektedir. Müşterilerine, çözümlerini sistem güvenlik danışmanı gibi çalışarak, diğer güvenlik hizmetleri ile beraber en fazla faydayı sağlayacak şekilde optimizme ederek sunmayı hedeflemektedir. Yapılan keşif, sistem tasarımı, projelendirme, altyapı hizmetleri, montaj, test, devreye alma, eğitim ve garanti sonrası bakım hizmetlerini, konusunda uzman kadrolar ile gerçekleştirmektedir.Yenilikçi ilkesinden asla vazgeçmeyen, günümüz teknolojisinin üst düzeyinde bir Alarm Haber Alama Merkezine sahip olmakla beraber mobil yaşantımızın bir parçası halindedir. Elektronik güvenliğin fiziksel güvenlik ile birleşmesi sonucu 7 gün 24 saat Ful Alarm takibi sağlamaktadır.
MONTAJ VE KURULUM
Bimcom
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Bimcom
Firmamız 1996 yılından bu yana bilgi teknolojileri sektöründe faaliyet göstermektedir. Tüm sektörlerde gelişen teknolojik ihtiyaçların, profesyonel hizmet anlayışı çerçevesinde karşılanması amacı ile müşterilerine hizmet vermeye başladı. 2012 yılından itibaren Bimcom Bilişim Teknolojileri San. Ve Tic. Ltd. Şti. unvanı altında; bilişim çözümleri, elektrik taahhüt, zayıf akım sistemleri, veri merkezi çözümleri, çevre güvenlik sistemleri, endüstriyel otomasyon, bina otomasyon, network çözümleri, güvenlik çözümleri, smatv çözümleri alanlarında faaliyetlerini yürütmektedir.Bimcom, sunduğu tüm çözümler için; danışmanlık, projelendirme, kontrolörlük, devreye alma, süpervizörlük, proje yönetimi, kurulum, bakım-onarım-destek ve eğitim hizmetleri sunmaktadır.
ÜRETİCİ
Lenoi Bilişim İletişim Teknolojileri
Oy verOy verOy verOy verOy ver15 Puan  ·  3 Oy
Lenoi Bilişim İletişim Teknolojileri
2012 yılında Araç Takip Cihazları üretildi ve Lenoi markası ile pazara sunuldu. Mevcutta 40.000 den fazla araçta Lenoi Araç Takip Sistemi kullanılmakta ve başarı ile müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. (5000+ araç PTT; 1700+ araç Kızılay) 2014 yılında, tüm yazılım ve donanım tasarımı Lenoi ARGE ekibi tarafından yapılmış olan Lenoi Mobil DVR pazara sunuldu. 2016 yılı Ocak ayında Mobil DVR cihazına Medya Oynatıcı özelliği eklendi ve satışa sunuldu. 2017 yılında Mobil LCD Ekran ve Mobil Hibrit Kayıt Cihazı ve Mobil NVR tasarım ve üretimi gerçekleştirildi. Halen, yeni ürünler için ARGE çalışmaları, yazılım ve donanım tasarımları devam etmektedir.
MONTAJ VE KURULUM
Süreç Elektronik
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Süreç Elektronik
Hizmette süreklilik sloganıyla 1997'den bu yana siz değerli müşterilerimize elektrik, elektronik ve bilişim konularında ekonomik, uygulanabilir, sürdürülebilir çözümler üretiyoruz. Ürettiğimiz bu çözümlere süreklilik esaslı servis veriyoruz.
MONTAJ VE KURULUM
Ayas Bilişim
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Ayas Bilişim
Günümüzde, Ayas Bilişim hizmet ağını oldukça yaygınlaştırmış durumdadır. Güvenlik ve kamera sistemleri, hırsız ve doğal afet dedektörleri, yangın alarmları, PDKS ve turnike sistemleri, intercom, merkezi uydu sistemleri, telefon exchange, network, ses-ışık ve elektrik sistemlerinde çeşitli hizmetler sunarak her ihtiyaca uygun bilgi teknolojisi hizmetini eksiksiz verebilmekteyiz. İster bireysel, ister kurumsal müşteri olun hiç fark etmez. Ayas Bilişim’de aradığınız teknoloji çözümünü bulacaksınız.
MONTAJ VE KURULUM
Model Mühendislik
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Model Mühendislik
Model Mühendislik; 15 yıllık satış ve servis tecrübesini sizin için bir araya getiren, güvenlik sistemlerine gönül vermiş, önce müşteri memnuniyeti prensibiyle uzman bir ekibin hizmette sınır yok ilkesi ile buluştuğu adrestir. Türkiye geneli özellikle İstanbul ve Marmara Bölgesine satış ve servis hizmeti vermektedir.
MONTAJ VE KURULUM
Aysan Bariyer ve Güvenlik Sistemleri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Aysan Bariyer ve Güvenlik Sistemleri
Aysan Bariyer ve Güvenlik Sistemleri 2012 yılında kurulmuş olmasına karşın bundan çok öncesine dayanan sektörel tecrübesi ile kazanmış olduğu deneyimleri yaratıcılıkla, birikimlerini ise müşterilerinin memnuniyeti için kullanmaktadır. Firmamız faaliyet gösterdiği güvenlik sistemleri, otopark ve bariyer sistemleri, turnike sistemleri, bekçi devriye tur sistemleri, endüstriyel kapılar, dairesel kapılar, yana kayar kapılar, fotoselli cam kapılar, kepenk ve panjur konusunda hatasız iş anlayışı ile hareket ederek vermiş olduğu hizmeti en kısa süre içinde, müşteri talep ve isteklerine uygun bir şekilde, kullandığı ürün ve malzemeler konusunda ödün vermeden hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir.
MONTAJ VE KURULUM
Abanoz Profesyonel Güvenlik Sistemleri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Abanoz Profesyonel Güvenlik Sistemleri
Güvenlik sistemleri konusunda etkinlik gösteren Abanoz Profesyonel Güvenlik Sistemleri, Samsun'da birçok önemli projeye imza atmıştır. Slogan olarak seçmiş olduğu güvenli mekanlar yaklaşımına uygun olarak, bir işletmenin gereksinim duyabileceği tüm elektronik güvenlik ve kontrol ürünlerini bünyesinde bulundurmaktadır. Konusunda deneyimli Abanoz Profesyonel Güvenlik Sistemleri proje grubu, keşif aşamasından başlamak üzere müşterilerinin isteklerini dikkatle değerlendirip, kendi deneyimlerini de katarak en üst düzeyde verim alınabilecek sistemin kurulmasını sağlamaktadır. Abanoz Profesyonel Güvenlik Sistemleri teknik destek ekibi, 24 saat kesintisiz hizmet sistemi ile satış sonrasında da daima müşterilerinin yanında olmaktadır. Vizyonumuz uluslararası standartlarda ürün ve hizmet kalitesi sunmak, Samsun'da aranılan bir marka olmaktır.
MONTAJ VE KURULUM
PowerNes Bilişim ve Güvenlik Teknolojileri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
PowerNes Bilişim ve Güvenlik Teknolojileri
PowerNes Bilişim ve Güvenlik Teknolojileri firmamız sektöründe lider markalarımız ve güçlü çözüm ortaklarımız ile siz değerli müşterilerimize dünya standartlarında çözümler sunmak ilkesiyle hizmet vermekten onur ve gurur duymaktayız.
MONTAJ VE KURULUM
Şencell Güvenlik Sistemleri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Şencell Güvenlik Sistemleri
Şencell Güvenlik Sistemleri LTD. ŞTİ. 2005 yılından günümüze faaliyetini sürdürmektedir. Artan rekabet ortamında işini mükemmel yapmak zorunda olduğunun bilincinde olan firmamız, iş kalitesini yılların vermiş olduğu tecrübe ile birleştirerek sektördeki kalıcı ve profesyonel firmalar arasında yer almayı başarmıştır. İnsan güvenliğinin ucuz malzemelerle riske edilemeyeceğini savunan şirketimiz sektörün gözde distribütörlerinin bayiliğini yaparak geniş bir ürün yelpazesi oluşturmakta ve bu sayede müşterilerine seçkin ürünleri uygun fiyata sunabilmektedir.
MONTAJ VE KURULUM
Bilnet Güvenlik ve Bilişim Teknolojileri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Bilnet Güvenlik ve Bilişim Teknolojileri
Sektörde 13 yılını aşan firmamız öncü şirketler arasında olmaktan gurur duymaktadır. Kendisine müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız her zaman en son teknoloji ürünlerini müşterilerine sunmaktan onur duymaktadır.Firmamız güvenlik sistemleri sektöründe farklı yapısı olan tek firmadır. Farklılığımız teknik ekibimizin bir eleman gibi değil yaptığı işin bilince olması,özen göstermesi,müşteri memnuniyeti,disiplinli olması,müşteriye karşı dürüst davranması çalıştığı yeri kendi işi görmesi bizi ayrıcalıklı kılmaktadır.
MONTAJ VE KURULUM
YAK Güvenlik
Oy verOy verOy verOy verOy ver5 Puan  ·  1 Oy
YAK Güvenlik
İşletmemiz her türlü parmak izi okuyucu sistemleri, turnike sistemleri, güvenlik kameraları, kartlı geçiş sistemleri, yüz tanıma sistemleri, bariyer sistemleri, bekçi tur sistemleri, otopark sistemleri, görüntülü diafon sistemleri konusunda hizmet vermektedir. Ürünlerimizle tanışan müşterilerimizin istek, eleştiri ve memnuniyeti iyiye ve kaliteye giden yolda daima kılavuzumuz olacaktır.
MONTAJ VE KURULUM
İmza Bilgi Teknolojileri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
İmza Bilgi Teknolojileri
Yazılım ve bilgi teknolojileri alanında hizmet veren şirketimiz, 2011 yılında yazılım sektörüne yenilik ve sürekli destek parolası ile giriş yapmış ve sağladığı net çözümler ile müşterilerine sürekli ve kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmaktadır. Tecrübeli ekibimiz yazılım geliştirme, web, mobil yazılım ve tasarım geliştirme, sistem ve güvenlik çözümleri alanlarında müşterilerimizin yanında yer almaktayız. Kamu kuruluşları ile özel sektördeki işletmelere özel çözüm odaklı hizmetler sunuyoruz.