Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
Aramak istediğiniz kriterleri seçerek arama yapabilirsiniz...
 
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
GERİ DÖN ARAMA SONUÇLARI  ›  MONTAJ VE KURULUM
MONTAJ VE KURULUM
MYK Teknoloji
Oy verOy verOy verOy verOy ver
MYK Teknoloji
MYK Teknoloji 2006 yılından bu yana faaliyet göstermekte olup,elektronik güvenlik sistemlerinin projelendirilmesi, montajı ve satış sonrası desteğini en hızlı ve kusursuz bir şekilde gerçekleştirmek üzere yapılanmış, konusunda uzman personeli ile pek çok önemli projeyi anahtar teslimi olarak gerçekleştirmiştir. İthalatçısı olduğu ürünlerin dağıtımı ve teknik desteği de dahil olmak üzere geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.
MONTAJ VE KURULUM
Ulus Teknoloji Hizmetleri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Ulus Teknoloji Hizmetleri
Talepleriniz doğrultusunda, ihtiyacınız olan en doğru ve en ekonomik ürünlerin keşif ve projelendirilmesi ,profesyonel ekibimiz tarafından ücretsiz yapılmaktadır. Satışını yapmış olduğumuz ,elektronik ve güvenlik sistemlerinin satış ve satış sonrası servis hizmetlerine maksimum düzeyde önem veren firmamız ; bünyesinde bulundurmuş olduğu profesyonel ve deneyimli teknisyen kadrosu ile siz değerli müşterilerine en kaliteli ve en hızlı servis hizmetini vermek için , kendini her gün yenilemektedir.
MONTAJ VE KURULUM
RSL İletişim ve Elektronik
Oy verOy verOy verOy verOy ver
RSL İletişim ve Elektronik
Rsl iletişim, şahıs firması olarak 2007 yılında, Elektronik Güvenlik ve İletişim Teknolojileri uygulamalarını gerçekleştirmek, geliştirmek ve teknik hizmetini sağlamak amacıyla kurulmuştur. Güvenlik sistemlerinde anahtar teslimi çözümler üzerine faaliyet gösteren Linear Teknik, kurulum öncesi ve sonrası iletişim ve güvenlik sistemleri konularında projeler gerçekleştirmektedir.
MONTAJ VE KURULUM
ATF System
Oy verOy verOy verOy verOy ver
ATF System
1996 yılında kuruluşundan itibaren otomatik kapı , fotoselli kapı , ameliyathane hermetik kapılar , garaj kapısı , işyeri kepenkleri , panjur sistemleri , uzaktan kumandalı bahçe kapısı motorları , uzaktan kumandalı otopark bariyer sistemleri , fabrika ve depo kapıları hızlı branda kapılar , yangın kapıları gibi birçok ürünlerde hizmetlerine devam etmektedir. Sektöründe profesyönel sistemler üzerine faklı ülke ürün ve markaların temsilciliğini yapmış, farklı markaların da tecrübelerini kazanmıştır. 2000 yılında ATF System Markasını oluşturmuştur. Bu marka ile birlikte tamamiyle ithal olan otomatik kapı sektöründe, yerli ürün üretmeyi ilke edinmiştir. 2008 yılı itibariyle de Türk malı olan ATFDOOR markasıyla yana kayar fotoselli kapılarınının imalatına başlamıştır. Sektörde Türk malına güvenin en az olduğu dönemlerden birinde üretime başladığı halde, kaliteli üretim yaparak bu imajı kıran ve birçok ülke markalarına göre; üstün teknoloji kullandığı, oldukça rekabetçi ürünleri ortaya çıka
MONTAJ VE KURULUM
Onur EGS Elektronik Güvenlik Sistemleri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Onur EGS Elektronik Güvenlik Sistemleri
2006 Yılında bir Ostim’de bir ofiste sektöre adım atan Onur EGS Elektronik Güvenlik Sistemleri Tic.Ltd.Şti.; bugün 5 katlı merkez ofisi ve Antalya Bölge Müdürlüğü ile toptan satış, proje, hizmet ve destek merkezi ile hizmet vermektedir.Portföyünde kayıtlı yaklaşık 2000 proje ve uygulamaya ulaşabilen Onur EGS Elektronik Güvenlik Sistemleri Tic.Ltd.Şti.; halen, 275 farklı proje ve uygulama firmasına tedarikçi olarak fatura kesmekte ve destek vermektedir.
MONTAJ VE KURULUM
Hazal Güvenlik
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Hazal Güvenlik
Hazal Güvenlik üretimini yapmış olduğu güvenlik yol bariyerleri , hidrolik rampa bariyer , hidrolik mantar bariyer , kollu bariyer , hidrolik , elektromekanik ve mekanik yer kapanları , çelik güvenlikli kayar kapılar ve turnike sistemleri üzerine uzman çözümler sağlamaktadır.Ar-ge çalışmaları ile ürün kalitesi devamlı ilerlemekte ve yurt içi ve yurt dışı fuarlarla ulaşılan kişi sayısını artırmaktadır.
MONTAJ VE KURULUM
Zasis Teknoloji
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Zasis Teknoloji
Zasis Teknoloji 2011 yılında bilişim sistemleri konusunda hizmet vermek üzere kurulmuştur. Daha sonra faaliyet alanlarına cctv sistemleri, güvenlik sistemleri,yangın algılama sistemleri, access kontrol sistemleri, çevre güvenlik sistemleri, otomasyon sistemleri ve zayıf akım proje teslimlerini eklemiştir.Zasis Teknoloji 2011 yılında kurulmuş olup bugüne kadar her zaman en iyiyi ve en kaliteliyi siz değerli müşterilerine sunmaktan gurur duyar. Zayıf akım alanında En kaliteli markalarla çalışmak ve en kaliteli sistemleri sizlere sunmak adına Pelco Güvenlik Sistemleri, Axis Güvenlik Sistemleri, MAS Akıllı ev Sistemleri, marka ürünlerle sizlere en iyiyi sunmaya çalışmaktayız. Işık ve ses sistemleri , bariyer sistemleri, fiber optik hizmetleride vermekteyiz. Kablosuz veri aktarım ve görüntü sistemlerinde Ubiquiti ile kilometrelerce uzaklıktaki mesafeleri ortadan kaldırmanın en kolay ve pratik yoludur.
MONTAJ VE KURULUM
Elra Elektronik
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Elra Elektronik
Elra, sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve en yeni ürünlerle; kurumsal ve bireysel kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda gerekli çözümleri üreten bir teknoloji şirketidir. 2004 yılında yazılım ve elektronik alanlarında faaliyet göstermek amacıyla kurulmuş olan Elra, bu amaca yönelik olarak yaptığı ar-ge çalışmaları sayesinde sektöründe birçok başarılı projeye imza atmıştır. 2007 yılında kendi veri toplama terminalini üreterek geçiş kontrol sistemlerinin satışına başlamıştır. 2010 yılında tamamen kendi üretimi olan otopark otomasyonlarını piyasaya sunmuştur. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Elra, hizmet verdiği müşteri sayısını her geçen gün arttırmaktadır.
MONTAJ VE KURULUM
Güvenli Proje
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Güvenli Proje
Güvenli proje firması olarak önceliklerimiz arasında müşterilerimizin memnuniyeti yer almaktadır, alanında uzman teknik ekibimiz, yıllara dayalı tecrübemiz ile Müşterilerimize kaliteli hizmeti sağlayabilmek ve ihtiyaca dönük çözümler üretebilmek en büyük hedefimizdir.Bu hedefe ulaşabilmek için görüntüleme ve güvenlik sistemlerinde, sektöründe lider konumda olan firmalar ile iş ortaklıkları yaparak her segmentte hizmet vermekteyiz. Her projemizi bu bakış açısı ile ele alıp sonlandırdığımız için firmamız sektörde öne çıkmaktadır.
MONTAJ VE KURULUM
Tektekno
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Tektekno
Firmamız personel devam kontrol sistemleri, kapalı devre kamera sistemleri, metal üst arama dedektörleri, otopark bariyer sistemleri, yemekhane takip sistemleri, öğrenci takip sistemleri, geçiş kontrol sistemleri, üye takip sistemleri, bekçi tur sistemleri, turnike sistemleri ve alarm sistemlerinin satışı kurulumu devreye alınması ve sonrasında destek hizmetini vermektedir.ayrıca satış ve kurulum sonrasında ; telefon, uzak masaüstü ve yerinde servis desteğini kapsamaktadır.Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.
MONTAJ VE KURULUM
Cas Teknoloji
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Cas Teknoloji
Firmamız parmak izi okuyucu, yüz tanıma, kart okuyucu pdks, personel kontrol, turnike, dedektör, personel kartı gibi ürünlerin servis, satış ve hizmet sağlatıcısıdır.
MONTAJ VE KURULUM
Soldoy Teknoloji
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Soldoy Teknoloji
Soldoy Teknoloji Kontrol ve Güvenlik Sistemleri 2009 yılında kurulmuştur. Tecrübeli ve uzman kadrosuyla siz değerli müşterilerimizin sorunlarını ve ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmek adına çalışmalarını sürdürmektedir. Önceliğimiz ise kaliteli iş ve güvenli bir önizlenimdir. Faaliyet gösterdiğimiz; personel devam kontrol sistemleri, otopark ve bariyer sistemleri, geçiş kontrol sistemleri, kamera ve alarm sistemleri, bekçi tur ve devriye kontrol sistemlerinde distribütör firma olup ihtiyaçlarınız doğrultusunda arge ve yazılım geliştirme çalışmaları yapmaktadır. Soldoy Teknoloji, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek günümüzün önemli sorunlarından biri haline gelen gerek bireysel gerekse toplumsal güvenlik konularına yeni ve ekonomik çözümler sunmayı amaç edinmiş olup; çalışma disiplini, uzmanlık ve teknolojik yenilik üzerine kurulu ticaret anlayışı ile birey ve işletmelere daha güvenilir yaşam alanları tesis etmek için var gücü ile çalışmaktadır.
MONTAJ VE KURULUM
Dizayn
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Dizayn
Şirketimiz 2001 yılında Sivas’ta kurulmuştur. İşletmemiz profesyonel ve kurumsal çalışması neticesinde artan müşteri potansiyeli karşısında daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek amacını gütmektedir.Şirketin kuruluş amacı büyük işletme , küçük işletme ayrımı gözetmeksizin firmaların ihtiyaç duydukları yazılım, network, e-ticaret, donanım, teknik destek, servis proje-danışmanlık hizmetleriyle profesyonel bir şekilde karşılayabilmektedir. Şirketimiz 2004 yılında şehrimizde bulunan Fabrikalara KOSGEB destekli üretim ve yönetim programlarını, e-ticaret uygulamaları konusunda anahtar teslimi projeler hazırlamakta ve bu projelerin eğitim destek hizmetlerini sürdürmektedir. Firmamız 2004 yılında KOSGEB yürütücü kuruluşu olmuştur.
MONTAJ VE KURULUM
Kıbrıs Mikro Destek
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Kıbrıs Mikro Destek
Kıbrıs Mikro Destek, Kıbrıs Adası dahilinde bulunan tüm firmalara ihtiyaçları doğrultusunda, bilişim alt yapsı oluşturmak ve bu altyapının devamlılığı için destek vermektir. Bunun yanında, geliştirdiğimiz çözümler ile yakın coğrafyamızdaki diğer ülkerlerdeki ilgili sektörlere de destek olmaktır.
MONTAJ VE KURULUM
Arel Zaman Kontrol Sistemleri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Arel Zaman Kontrol Sistemleri
Arel Zaman ve AGM Güvenlik Kontrol Sistemleri konusundaki 19 yıllık tecrübesi ile yerini sağlamlaştıran Arel ve AGM personel devam kontrol teknolojileri geçen yıllar boyunca ilişkide olduğu tüm firmalar tarafından güvenilir istikrarlı ve profesyonel imajıyla kendi ölçülerine ulaşmıştır. Arel ve AGM personel devam kontrol teknolojileri bu gün tecrübeli ve uzman kadrosuyla bilişim ve kartlı geçiş sistemleri alanında bir çok ürüne imzasını atarak ismini iç ve dış piyasada duyurmayı başarmıştır.Uzman satış müdürleri ve satış temsilcilerinin yanı sıra bayi ve çözüm ortaklarını sürekli eğitip geliştiren Arel ve AGM İstanbul sınırlarını aşarak 14 ülkede satışlarını ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirmektedir.
MONTAJ VE KURULUM
Ful Güvenlik Sistemleri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Ful Güvenlik Sistemleri
Güvenliğin bir bütün olarak düşünülmesi ve uygulanması prensibi ile; elektronik güvenlik sistemleri sektöründe 15 yıllık tecrübesi ile hizmet vermektedir. Müşterilerine, çözümlerini sistem güvenlik danışmanı gibi çalışarak, diğer güvenlik hizmetleri ile beraber en fazla faydayı sağlayacak şekilde optimizme ederek sunmayı hedeflemektedir. Yapılan keşif, sistem tasarımı, projelendirme, altyapı hizmetleri, montaj, test, devreye alma, eğitim ve garanti sonrası bakım hizmetlerini, konusunda uzman kadrolar ile gerçekleştirmektedir.Yenilikçi ilkesinden asla vazgeçmeyen, günümüz teknolojisinin üst düzeyinde bir Alarm Haber Alama Merkezine sahip olmakla beraber mobil yaşantımızın bir parçası halindedir. Elektronik güvenliğin fiziksel güvenlik ile birleşmesi sonucu 7 gün 24 saat Ful Alarm takibi sağlamaktadır.
MONTAJ VE KURULUM
Bimcom
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Bimcom
Firmamız 1996 yılından bu yana bilgi teknolojileri sektöründe faaliyet göstermektedir. Tüm sektörlerde gelişen teknolojik ihtiyaçların, profesyonel hizmet anlayışı çerçevesinde karşılanması amacı ile müşterilerine hizmet vermeye başladı. 2012 yılından itibaren Bimcom Bilişim Teknolojileri San. Ve Tic. Ltd. Şti. unvanı altında; bilişim çözümleri, elektrik taahhüt, zayıf akım sistemleri, veri merkezi çözümleri, çevre güvenlik sistemleri, endüstriyel otomasyon, bina otomasyon, network çözümleri, güvenlik çözümleri, smatv çözümleri alanlarında faaliyetlerini yürütmektedir.Bimcom, sunduğu tüm çözümler için; danışmanlık, projelendirme, kontrolörlük, devreye alma, süpervizörlük, proje yönetimi, kurulum, bakım-onarım-destek ve eğitim hizmetleri sunmaktadır.
MONTAJ VE KURULUM
Süreç Elektronik
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Süreç Elektronik
Hizmette süreklilik sloganıyla 1997'den bu yana siz değerli müşterilerimize elektrik, elektronik ve bilişim konularında ekonomik, uygulanabilir, sürdürülebilir çözümler üretiyoruz. Ürettiğimiz bu çözümlere süreklilik esaslı servis veriyoruz.
MONTAJ VE KURULUM
Ayas Bilişim
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Ayas Bilişim
Günümüzde, Ayas Bilişim hizmet ağını oldukça yaygınlaştırmış durumdadır. Güvenlik ve kamera sistemleri, hırsız ve doğal afet dedektörleri, yangın alarmları, PDKS ve turnike sistemleri, intercom, merkezi uydu sistemleri, telefon exchange, network, ses-ışık ve elektrik sistemlerinde çeşitli hizmetler sunarak her ihtiyaca uygun bilgi teknolojisi hizmetini eksiksiz verebilmekteyiz. İster bireysel, ister kurumsal müşteri olun hiç fark etmez. Ayas Bilişim’de aradığınız teknoloji çözümünü bulacaksınız.
MONTAJ VE KURULUM
Model Mühendislik
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Model Mühendislik
Model Mühendislik; 15 yıllık satış ve servis tecrübesini sizin için bir araya getiren, güvenlik sistemlerine gönül vermiş, önce müşteri memnuniyeti prensibiyle uzman bir ekibin hizmette sınır yok ilkesi ile buluştuğu adrestir. Türkiye geneli özellikle İstanbul ve Marmara Bölgesine satış ve servis hizmeti vermektedir.