Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
Aramak istediğiniz kriterleri seçerek arama yapabilirsiniz...
 
FİRMALAR
29%
Üretici
9%
Dağıtıcı
50%
Montaj ve Kurulum
4%
Entegratör
5%
Özel Güvenlik Hizmeti
0%
Güvenlik Danışmanı
2%
Alarm İzleme Merkezleri
0%
Onarım Merkezleri
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
GERİ DÖN ARAMA SONUÇLARI
 
Zodyak Teknoloji
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Zodyak Teknoloji
Zodyak Teknoloji, Elektronik Güvenlik - Bilgisayar - Otomasyon ve Seslendirme Sistemleri konusunda faaliyet gösteren bir mühendislik firmasıdır.
 
Zyxel
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Zyxel
İnovasyon ve müşteri memnuniyetine odaklanan Zyxel, yaklaşık 30 yıldır kurumlara iletişim altyapısı desteği sunuyor. Zyxel olarak kurulduğumuz günden bugüne müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap veren yaratıcı teknolojiler ile onların hayatlarını kolaylaştırıyoruz. Bu yaklaşımımız, dünyanın ilk 3'ü 1 arada entegre veri / faks / ses modemini geliştirdiğimiz 1992 yılından bu yana hiç değişmedi. Pazardaki mevcut ürünlerin Ağ teknoloji ile entegrasyonu ve inovasyon yeteneğimiz sayesinde telekomünikasyon şirketleri/servis sağlayıcılar, işletmeler ve ev kullanıcıları için iletişim altyapı hizmeti veren bir kurum olarak daima pazar lideri konumunda çalışmalarımıza yön vermenin haklı gururunu taşıyoruz.
MONTAJ VE KURULUM
Zasis Teknoloji
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Zasis Teknoloji
Zasis Teknoloji 2011 yılında bilişim sistemleri konusunda hizmet vermek üzere kurulmuştur. Daha sonra faaliyet alanlarına cctv sistemleri, güvenlik sistemleri,yangın algılama sistemleri, access kontrol sistemleri, çevre güvenlik sistemleri, otomasyon sistemleri ve zayıf akım proje teslimlerini eklemiştir.Zasis Teknoloji 2011 yılında kurulmuş olup bugüne kadar her zaman en iyiyi ve en kaliteliyi siz değerli müşterilerine sunmaktan gurur duyar. Zayıf akım alanında En kaliteli markalarla çalışmak ve en kaliteli sistemleri sizlere sunmak adına Pelco Güvenlik Sistemleri, Axis Güvenlik Sistemleri, MAS Akıllı ev Sistemleri, marka ürünlerle sizlere en iyiyi sunmaya çalışmaktayız. Işık ve ses sistemleri , bariyer sistemleri, fiber optik hizmetleride vermekteyiz. Kablosuz veri aktarım ve görüntü sistemlerinde Ubiquiti ile kilometrelerce uzaklıktaki mesafeleri ortadan kaldırmanın en kolay ve pratik yoludur.
MONTAJ VE KURULUM
Zetgrup
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Zetgrup
2015 yılında kurulan Zetgrup, başta dijital medya olmak üzere; güvenlik ve otomasyon sistemleri alanların da hizmet vermektedir. Vizyon olarak her alanda uygulanabilir sistem geliştirmeyi hedef edinmiştir.Zetgrup, iş ortakları ile birlikte sizin gerçekleştirmek istediğiniz hedeflerinize ulaştırır.Gelişen ve değişen çağa uygun, sistemleri bulmak, geliştirmek, inşa etmek temel unsurumuzdur. Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımlarımızla şehrimizde, bölgemizde hatta ülkemizde önde gelen işletmeler arasında yer almak ana hedefimizdir.
 
Zirve Yangın Söndürme Sistemleri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Zirve Yangın Söndürme Sistemleri
2007 yılından beri kalite belgeli yangın söndürme ve güvenlik ekipmanları üretimi ve satışı alanında faaliyet gösteren lider kuruluş olmaya devam eden yangın sektörünün en geniş kapsamlı üretici firması olarak gelişimini sürdürmüştür. Ürünlerimizin yelpazesini sektörün ihtiyaçlarını analiz ederek her geçen gün genişletmekteyiz. Zirve Yangın Söndürme Sistemleri, yangın önleme ve güvenlik söz konusu olan her alanda , yangınla mücadelede kullanılabilecek, mevcut olan en yeni teknolojik gelişmeleri takip edilerek imal edilmiş ürünleri, sizlere sunmaya dün olduğu gibi bugün ve yarında tüm özveri ile çalışmalarımıza devam edecektir.
DAĞITICI
Zipato Kablosuz Akıllı Ev Sistemleri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Zipato Kablosuz Akıllı Ev Sistemleri
Zipato, kolay kurulum, hızlı konfigürasyon, güvenilirlik ve dayanıklılık, bir çok farklı otomasyon protokolü ile entegre çalışma ve farklı teknolojileri destekleme gibi bir çok ayrıştırıcı özellikleri olan yeni nesil ev otomasyon sistemidir.