Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
Aramak istediğiniz kriterleri seçerek arama yapabilirsiniz...
 
FİRMALAR
29%
Üretici
9%
Dağıtıcı
50%
Montaj ve Kurulum
4%
Entegratör
5%
Özel Güvenlik Hizmeti
0%
Güvenlik Danışmanı
2%
Alarm İzleme Merkezleri
0%
Onarım Merkezleri
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
GERİ DÖN ARAMA SONUÇLARI
MONTAJ VE KURULUM
Wirelesssistem
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Wirelesssistem
Firmamız, bilgisayar firmalarının ve wireless sistem kurumlarının, ekonomik ve uygulanabilir projelerle tüm Türkiye'nin, çözüm ortağı olmuştur. Sistem kurmadan gelen deneyim ile wireless ürünleri konusunda satış, dağıtım, tanıtım ve teknik destek hizmetleri ile her zaman yanınızdayız.
 
Wizmart
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Wizmart
Geniş ürün yelpazesi sahip olan Wizmart duman,ısı,alev ve gaz algılama alanında çalışmalar yapmaktadır.Wizmart entegre ekip anlayışı ile Ar-Ge,üretim ve pazarlama fonksiyonlarını yürütmektedir.
MONTAJ VE KURULUM
Wifi Anten
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Wifi Anten
Resmi dağıtıcılığını yaptığımız UBNT, MikroTiK,RF Elements, ürünlerini doğrudan üreticinden temin ederek iletişim sektörüne kararlı, uzun ömürlü ve maliyet odaklı çözümler sağlamaktayız.
ÜRETİCİ
Wolttech Güvenlik Teknolojileri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Wolttech Güvenlik Teknolojileri
Wolttech Güvenlik Teknolojileri A.Ş. güncel ve güvenilir teknolojiyi en hızlı ve en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaya, ürünleri Türkiye' de üreterek sağlamakta olmanın gurununu yaşayan, hızla büyüyen ve hızla gelişen bir şirkettir.
ÜRETİCİ
Western Digital
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Western Digital
WESTERN DİGİTAL 1970' te kurulmuştur.Güvenilen bir lider konumundayız. Hayatı en iyi şekilde yaşamanız için size güven duygusu veririz. Size "nasıl" değil, "neden" sorusunun cevabını göstererek, teknolojimizden en iyi şekilde faydalanmanız için daima yardıma hazırız. Tavsiyede bulunurken, aynı zamanda sizi dinlemek, paylaşımda bulunmak, gülmek ve bağ kurmak için de daima buradayız.