Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
Aramak istediğiniz kriterleri seçerek arama yapabilirsiniz...
 
FİRMALAR
29%
Üretici
9%
Dağıtıcı
50%
Montaj ve Kurulum
4%
Entegratör
5%
Özel Güvenlik Hizmeti
0%
Güvenlik Danışmanı
2%
Alarm İzleme Merkezleri
0%
Onarım Merkezleri
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
GERİ DÖN ARAMA SONUÇLARI
ÜRETİCİ
Videotec
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Videotec
1986 yılından beri Videotec, profesyonel video gözetim endüstrisi için en son teknolojiyi tasarlayan ve üreten bir firmadır. Videotec, sürekli gelişen bir pazarın taleplerini öngörerek zorlu dış ortamların izlenmesi için hem analog hem de ağ güvenlik kameralarının yönetimi ve kullanımı için gittikçe gelişmiş entegre ürünlerin üretilmesine odaklanmıştır.
ÜRETİCİ
Vestel Savunma
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Vestel Savunma
Vestel Savunma, Savunma ve Havacılık Sanayi’nde İnsansız Hava Araçları, Sistem Entegrasyonu, Hidrojen ve Yakıt Pili Teknolojileri konularında tasarım ve geliştirmeden üretime kadar geniş bir yelpazede ürün ve hizmet sunmaktadır.
MONTAJ VE KURULUM
Valen Bilişim
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Valen Bilişim
Valen Bilişim ve Medya Teknolojileri 2009 yılında, Veri Merkezi, Digital Signage, ve Endüstriyel Bilgisayar konularına odaklanarak, kurumsal firmaların ve sistem entegratörlerin projelerinde ihtiyaç duydukları donanım altyapılarını sağlamaya yönelik ürün ve hizmetleri tedarik eden, katma değerli distributor bir firma olarak kurulmuştur.Endüstriyel Bilgisayar Tabanlı çözümler konusunda odağını ve ürün yelpazesini gün geçtikçe arttıran Valen Bilişim, Sistem entegrtatörü ve yazılım partnerleri ile yurt içi ve yurt dışı mobil güvenlik, telemetri gibi konularda özel projelere ürün tedariği gerçekleştirmektedir. Özellikle toplu taşıma ve akıllı trafik çözümleri gibi konularda donanım ve yazılım çözümleri sağlayarak yarattığı katma değeri, Türkiye ve yabancı ülkelerde satılabilir hale getirmek, yeni dönem hedeflerini oluşturmaktadır.
 
Varnost
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Varnost
Varnost Access Kontrol Sistemleri Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. 10 yılı aşkın deneyimi ve uzman teknik ekibi ile Edirne’den Kars’a Türkiye’nin her yerine hizmet sunmaktadır.Geçiş kontrol sistemleri üzerine 10 yılı aşkın deneyime sahip genç bir kadro ile 2014 yılı başında şahıs şirketi olarak kurulan Varnost; sunduğu optimum çözümler ve nitelikli teknik destek ile kısa sürede müşteri portföyünü genişletmiş ve bunun neticesinde de 2014 yılı Ekim ayı itibariyle Limited Şirket olarak faaliyetlerine devam etmektedir.
 
Vista Elektronik
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Vista Elektronik
Elektronik güvenlik sistemleri konusunda faaliyet gösteren Vista Elektronik San.Tic.Ltd.Şti. 2000 yılında kurulmuş olup yöneticileri 20 yılı aşkın sektör tecrübesine sahiptir.Şirketimiz, hırsız alarm sistemleri, kapalı devre tv sistemleri, yangın alarm sistemleri ve kartlı geçiş sistemlerinin ithalatı, toptan satışı, projelendirmesi, montajı, periyodik bakımlar, servis ve alarm gözetleme hizmetleri vermektedir.
 
Vitel
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Vitel
Vitel, Türkiye Bilişim sektörünün ağ ve iletişim çözümleri alanında uzmanlaşmış köklü lider firmalarındandır.Vitel olarak müşteri ihtiyaçlarına farklı ve güvenilir yaklaşımımız ile tecrübeli Bilgi Teknolojileri yöneticilerinin ağ teknolojileri konusunda uzun yıllardır birincil çözüm ortağı olarak tercih edilmekteyiz.
 
Vega Güvenlik
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Vega Güvenlik
Vega Güvenlik,güvenlik sistemleri bilgi işlem teknoloji çağında dünyadaki gelişme ve teknolojileri ülkemizde uygulamak elektronik güvenlik konusunda gereken ihtiyaçlara çözüm ve proje üretmek bilgi çağının getirdiği bu küreselleşme karşısında iş dünyasının yeni ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla 2000 yılında kurulmuş genç ve dinamik bir şirkettir.
DAĞITICI
Videofon Güvenlik Teknolojileri A.Ş.
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Videofon Güvenlik Teknolojileri A.Ş.
Şirketimiz,1994 yılında Videofon Güvenlik Teknolojileri A.Ş. olarak kurulmuş olup elektronik cihaz ve komponent konusunda çeşitli üretici firmaların temsilcilik ve distribütörlüğünü yapmaktadır.
DAĞITICI
ViewTech
Oy verOy verOy verOy verOy ver
ViewTech
Viewtech Güvenlik Sistemleri uygun fiyat politikası ile müşterisinin beğenisini kazanmış olup; müşterilerine güvenlik kamerası ve sistemlerinde hem kaliteyi hem de ucuzluğu bir arada sunmaktadır.
ÜRETİCİ
Videofied
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Videofied
Ekibimiz ilk kez sadece pil ile çalışan gaz sayaçları geliştirmiştir ( 7 yıl pil ömürlü) ve akabinde çeşitli telekomünikasyon uygulamaları üretmiştir.
 
VicoVation
Oy verOy verOy verOy verOy ver
VicoVation
VicoVation,dünya genelindeki müşterilerimize en kaliteli gösterge tablosu kameralarını ve en iyi kullanıcı deneyimini sunmayı hedeflemektedir.
 
Voscom Technologies
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Voscom Technologies
Voscom Technologies ,dünya pazarında faaliyet gösteren ve 30'dan fazla ülkedeki ortaklarla işbirliği yapan bir Çinli şirkettir.Voscom, ileri fiber optik iletim sistemlerinin tasarımı,geliştirilmesi,temini ve üretiminde uzmandır.
 
Voxporta Teknoloji
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Voxporta Teknoloji
Voxporta fikirlerin hayata geçtiği ve basit çözümlerle kullanıcıların hizmetine sunulduğu bir çatıdır.Voxporta yazılım takımı fikirlerin hayata geçmesi için sürekli çalışmaktadır.
MONTAJ VE KURULUM
Vizyotek Teknoloji
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Vizyotek Teknoloji
Vizyotek Teknoloji, kurulduğu 1999 yılından itibaren Biyometrik, Kontrol ve Güvenlik Teknolojileri alanında faaliyetlerini yürütmektedir.Satışlarını çözüm ortağı, dağıtım kanalları ve bayii üzerinden yapan Türkiye'nin sayılı firmalarındandır.
ÜRETİCİ
Vicon
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Vicon
Vicon, yaşam bilimleri, eğlence ve mühendislik endüstrileri için hareket yakalama ürün ve hizmetlerinin lider geliştiricisidir. 30 yıldır hareket yakalama endüstrisine devrim yaptık, mümkün olanın sınırlarını sürekli olarak zorladık. 1980'lerin başında ilk ticari hareket yakalama sistemlerini geliştirmeden, 2012 yılında en doğru gerçek zamanlı eğlence yazılımını ve 2015 yılında dünyanın en akıllı kamera platformunu başlatmaya kadar Vicon'un yeniliği sizler tarafından yönetildi. Teknolojimizle dünya çapında 70'in üzerinde ülkede ki müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız.
ÜRETİCİ
Verint Systems
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Verint Systems
Verint, uygulanabilir istihbarat çözümlerinde küresel bir liderdir. Uygulanabilir istihbarat, devasa bir bilgi büyümesinin dinamik bir dünyasında bir gerekliliktir, çünkü kuruluşlara önemli bilgiler verir ve karar vericileri öngörebilir, cevap verebilir ve harekete geçebilir. Verint çözümleri ve katma değerli hizmetler ile her büyüklükteki kuruluş ve birçok sanayi genelinde daha zamanlı ve etkili kararlar alabilirsiniz. Bugün, Fortune 100'ün yüzde 80'inden fazlasını içeren 180 ülkedeki 10.000'in üzerinde kuruluş, kurumsal performansı artırmak ve dünyayı daha güvenli bir yer haline getirmek için Verint çözümlerini kullanıyor. Verint'in vizyonu, İşlenebilir Zeka ile Daha Akıllı Bir Dünya yaratmaktır.
ÜRETİCİ
Vivotek
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Vivotek
VIVOTEK A.Ş. Şubat 2000'de kurulmuştur. Şirket, VIVOTEK çözümlerini dünya çapında pazarlamakta ve küresel güvenlik gözetimi alanında öncü bir marka haline gelmiştir. Son yıllarda VIVOTEK geniş ağ kameraları, PoE anahtarları, ağ video kayıt cihazları ve video yönetim yazılımlarını kapsayan kapsamlı IP gözetim çözümleri geliştirdi. Artan IoT eğilimi tarafından sunulan imkânlara tepki olarak, VIVOTEK görüntü ve ses alanındaki geniş teknolojik yeteneklerini kullanarak IoT' de öncü olmayı hedeflemektedir.