Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
Aramak istediğiniz kriterleri seçerek arama yapabilirsiniz...
 
FİRMALAR
29%
Üretici
9%
Dağıtıcı
50%
Montaj ve Kurulum
4%
Entegratör
5%
Özel Güvenlik Hizmeti
0%
Güvenlik Danışmanı
2%
Alarm İzleme Merkezleri
0%
Onarım Merkezleri
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
GERİ DÖN ARAMA SONUÇLARI
 
Lider Yangın
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Lider Yangın
1991 Yılında sektördeki yerini alan Lider, yüksek kaliteyi, üstün hizmet anlayışı, satış sonrası hizmetleri ve her türlü ihtiyacı karşılamayı hedef alarak, modern tesisleriyle siz sayın müşterilerimize hizmet vermektedir. Sektöre Yangın Söndürme Cihazlarıyla başlayan firmamız, Yangın Algılama ve otomatik yangın söndürme sistemleri, CCTV Kapalı devre kamera sistemleri, iş yeri ve işçi güvenlik sistemleri, ücretsiz projelendirme, danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermektedir.
ÜRETİCİ
Lotus Yangın
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Lotus Yangın
Lotus Yangın birçok ülkede müşterisi olan petrol ve petrokimya şirketleri, uluslararası havaalanları, askeri üsler, enerji santralleri, limanlar ve yerel yönetimler olmak üzere çok geniş bir yelpazede hizmet veren bilimsel temellere dayanarak uluslararası standartlarda ürünler üretmeyi ilke edinmiş bir kuruluştur.
ÜRETİCİ
Lenoi Bilişim İletişim Teknolojileri
Oy verOy verOy verOy verOy ver15 Puan  ·  3 Oy
Lenoi Bilişim İletişim Teknolojileri
2012 yılında Araç Takip Cihazları üretildi ve Lenoi markası ile pazara sunuldu. Mevcutta 40.000 den fazla araçta Lenoi Araç Takip Sistemi kullanılmakta ve başarı ile müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. (5000+ araç PTT; 1700+ araç Kızılay) 2014 yılında, tüm yazılım ve donanım tasarımı Lenoi ARGE ekibi tarafından yapılmış olan Lenoi Mobil DVR pazara sunuldu. 2016 yılı Ocak ayında Mobil DVR cihazına Medya Oynatıcı özelliği eklendi ve satışa sunuldu. 2017 yılında Mobil LCD Ekran ve Mobil Hibrit Kayıt Cihazı ve Mobil NVR tasarım ve üretimi gerçekleştirildi. Halen, yeni ürünler için ARGE çalışmaları, yazılım ve donanım tasarımları devam etmektedir.
ÜRETİCİ
LigoWave
Oy verOy verOy verOy verOy ver
LigoWave
LigoWave, yenilikçilik, çok yönlülük ve uygun fiyat özelliklerine vurgu yaparak yüksek performanslı kablosuz ürünler geliştirir.
 
Lukas Güvenlik
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Lukas Güvenlik
Kurulduğu günden bu yana Türkiye'nin önde gelen firmalarının güvenliğini sağlayan Lukas Güvenlik Teknolojileri, her geçen gün artan kadrosu ve referansları ile güçlenmekte, ürün yelpazesini genişletmekte ve yeni çözüm ortakları edinmektedir.
ÜRETİCİ
Lande Endüstriyal Metal Ürünler
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Lande Endüstriyal Metal Ürünler
Lande Endüstriyal Metal Ürünler San. ve Tic. A.ş. konusunda Türkiye ‘nin en büyük bilgi birikimine sahip Rack Kabinet ve aksesuarları üreticisidir.