Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
Aramak istediğiniz kriterleri seçerek arama yapabilirsiniz...
 
FİRMALAR
29%
Üretici
9%
Dağıtıcı
50%
Montaj ve Kurulum
4%
Entegratör
5%
Özel Güvenlik Hizmeti
0%
Güvenlik Danışmanı
2%
Alarm İzleme Merkezleri
0%
Onarım Merkezleri
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
GERİ DÖN ARAMA SONUÇLARI
 
Esm Teknoloji Ltd. Şti.
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Esm Teknoloji Ltd. Şti.
Başlangıcından bu yana teknolojileri, çözümleri ve güçlü hizmet kabiliyeti sayesinde sektörün güvenilir dinamik kuruluşu olmaya devam etmektedir.Toplam 26 çalışanı ile elektronik ve güvenlik sistemleri konusunda hizmet vermektedir. Genel müdürlük bünyesinde, satış, proje yönetimi, pazarlama teknikleri, insan kaynakları, mali işler, iş geliştirme bölümleri yer almaktadır.Teknik servis hizmetleri, pazarlama danışmanlık hizmetleri, bariyer sistemleri, güvenlik sistemleri danışmanlığı, hırsız alarm sistemleri, elektronik ürün gözetleme sistemleri (EAS), kapalı devre televizyon sistemleri (CCTV), geçiş kontrol sistemleri (AC), müşteri davranışı ölçümleme sistemleri, mağaza karar destek sistemleri ve tüm bu çözümlerin entegrasyonu olmak üzere geniş bir hizmet yelpazesi sunan Şirketimiz, mekanın niteliği, yapısı ve büyüklüğü doğrultusunda projelendirme çalışması yapmakta ve o mekan için en uygun çözümleri hayata geçirmektedir Ürün tasarımı, üretimi, projelendirme, montaj, satış öncesi ve sonrası destek hizmetleri ile tam ve entegre çözümler sunmaktadır.İşletmelerin her boyuttaki ihtiyaçlarına ve bütçelerine uygun çözümler üretir. Sunduğu son teknoloji ürünler ile çözümlerin sürekli geliştirilmesi ve yeni sürümlerle desteklemesi nedeniyle rakiplerinden farklıdır.Perakende sektöründe kayıpların en aza indirilmesine yönelik çözümlerinin yanı sıra mağaza performans yönetimine yönelik sistemleriyle de hizmet vermektedir.Uzun yıllardır perakende sektöründe hizmet vermesi sayesinde geliştirdiği tecrübesi ve bilgi birikimi ile müşterilerinin ihtiyaçlarını müşterilerden önce fark eder ve buna uygun çözümler üretir.#güvenlik sistemleri#kamera sistemleri#yangın ihbar sistemleri#kollu bariyer sistemleri#plaka tanıma sistemleri#alarm sistemleri
MONTAJ VE KURULUM
Eres Güvenlik Hizmetleri - Alarm İzleme Merkezi
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Eres Güvenlik Hizmetleri - Alarm İzleme Merkezi
Trakya Genelinde 7/24 Alarm İzleme Merkezi Hizmeti veren köklü kurumsal firma
ÜRETİCİ
ETK Kablo
Oy verOy verOy verOy verOy ver
ETK Kablo
ETK Kablo olarak 1979 yılından bugüne kadar sizlerle birlikte büyüdük, sizlerin sayesinde geliştik. 78 ülkede ETK Kablo markasını saygı duyulan bir marka haline getirdik. ETK Kablo dünyaya, evrene iyi şeyler yapıyor ve insanlığa faydalı olmaya çalışıyor. İstanbul’dan yola çıktığımız işimiz ile, hem ulusal ve uluslararası telekomünikasyon ve GSM operatörleri ile, hem de ulusal ve uluslararası distribütörlerimizle dünya iletişim ağının önemli bir parçasıyız.
DAĞITICI
Emabil Güvenlik Sistemleri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Emabil Güvenlik Sistemleri
2001 yılından bu yana sektörde ithalatçı firma olarak faaliyet gösteren firmamız son 2 yıldır X5TECH markasıyla Türkiye'ye getirdiği kamera , kayıt cihazı ve ekipmanlarını bayi ağı üzerinden sektör firmalarına dağıtmaktadır.
ENTEGRATÖR
Entegre Satek
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Entegre Satek
Entegre 2003 yılında limited şirket olarak kuruldu. 2013 yılında Satek ile birleşmesinden sonra şirket EntegreSatek olarak yoluna devam etti. Entegre Satek, 12 yıldan uzun bir süredir inşaat sektöründe 20 yıllık tecrübeye sahip yöneticilerinin yönetiminde elektronik güvenlik sistemleri, alçak gerilim teknolojileri, bilgi ve iletişim sistemleri, otomatik kontrol ve bina sistemleri alanında faaliyet göstermektedir.
MONTAJ VE KURULUM
Elra Elektronik
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Elra Elektronik
Elra, sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve en yeni ürünlerle; kurumsal ve bireysel kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda gerekli çözümleri üreten bir teknoloji şirketidir. 2004 yılında yazılım ve elektronik alanlarında faaliyet göstermek amacıyla kurulmuş olan Elra, bu amaca yönelik olarak yaptığı ar-ge çalışmaları sayesinde sektöründe birçok başarılı projeye imza atmıştır. 2007 yılında kendi veri toplama terminalini üreterek geçiş kontrol sistemlerinin satışına başlamıştır. 2010 yılında tamamen kendi üretimi olan otopark otomasyonlarını piyasaya sunmuştur. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Elra, hizmet verdiği müşteri sayısını her geçen gün arttırmaktadır.
 
Esenlik Sistem
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Esenlik Sistem
Araç otomatik geçiş sistemleri, yaya otomatik geçiş sistemleri, güvenlik sistemleri başta olmak üzere fabriklar, kamu ve özel sektör kurumlarının yüksek güvenlik sistemlerinin satış, montaj ve otomasyon hizmetleri vermekteyiz.Hayatı kolaylaştıran yaya ve araç geçiş sistemleri, yaya geçiş otomasyonu, araç geçiş otomasyonu, otomatik kapılar, tv yayın sistemleri, diafon sistemleri alanında profesyonel kalıcı çözümler sunuyoruz.
MONTAJ VE KURULUM
Emiturk Elektronik
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Emiturk Elektronik
Emiturk Elektronik, 1995 yalında kartlı geçiş, personel devam kontrol ve kamera güvenlik sistemleri alanında faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur.Kuruluş amacı doğrultusunda, sektördeki ihtiyaçlara kaliteli teknik destek ve servis hizmeti vermek amacıyla, satışa sunduğu ürünlerin Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir. Türkiye genelinde satışa sunduğu ürünlerin yazılımsal kontrolünü sağlamak ve müşterilerinin ihtiyaçlarına kendi bünyesinde cevap verebilecek için kendi yazılım kadrosunu kurmuş ve bu konuda profesyonel çözümler üretmiştir. Bu sayede müşterilerden ve iş ortaklarından gelen taleplerin dinamik bir destek yapısı içinde karşılanması sağlanmaktadır.
MONTAJ VE KURULUM
Egebeta
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Egebeta
24 yıllık tecrübe ve bilgi birikimiyle geliştirdigi 20.000’i aşkın tüm projelerde fark yaratan Egebeta; Endüstriyel panel kapılar ve endüstriyel sarmal kapıları, fotoselli kapı sistemleri, hgs ve bariyer sistemleri, kanatlı ve kayar bahçe kapı otomasyonu, pvc hızlı kapı, rampa ve körük sistemleri, yangın kapıları, turnike geçis ve kontrol sistemleri, endüstriyel car-port sistemleri gibi alanlarında faaliyetlerini göstermektedir.Egebeta satış sonrası hizmet içinde destek vermektedir. Egebeta kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla siz degerli müşterilerine sunduktan sonra da Türkiye’de sektöründe ilk kez 7/24 acil servis hizmeti vermektedir.
MONTAJ VE KURULUM
Ege Teta Elektronik
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Ege Teta Elektronik
Firmamız başlangıçta İzmir ve Ege bölgesinde otomatik araç bariyerleri, otopark otomasyonları, elektromekanik turnikeler, turnikeli geçiş kontrolleri, personel devam kontrol sistemleri ve access geçiş kontrol sistemleri konularında yapmış olduğu çalışma ve hizmetler ile pazarın lideri haline gelerek, bölgesel şirket kimliğinden tüm Türkiye' ye hizmet veren bir şirket haline gelmiştir. Geliştirdiği çözümleri hem doğrudan satış, hem de çeşitli illerdeki çözüm ortakları ile tüm Türkiye' ye sunmaktadır.Şirketimiz Motorola, Sony, Samsung, Sagem, Hid, Videx, Advantech, Sagem, Idteck, Hp,Epson,Gilgen, Boon Edam gibi bir çok enternasyonal şirketin ürünlerinin temsilciliğini yaparak, yüksek teknolojiye sahip elektronik cihazları, sistem çözümlerinde ve otomasyon uygulamalarında kullanmaktadır.
ÜRETİCİ
Erişim Teknik
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Erişim Teknik
Erişim Teknik, 1992 yılından bu yana, demir çelik sektörüne getirdiği çözümler ve imal ettiği ürünler sayesinde sektörde saygınlık kazanmıştır. Farklı sektörlerde farklı ürünler geliştiren, tasarlayan ve imal eden Erişim Teknik 2000 yılında imalata basladıgı geçiş kontrol sistemleri sektöründe de ürün kalitesi,fiyat avantajı ve anında servis hizmeti sayesinde bu sektörde ön plana çıkmayı başarmıstır. Erişim Teknik, müsterilerinin gereksinim ve beklentilerini karsılayacak kalitede ürünler sunarak, pazar payını ve rekabet gücünü arttırmayı hedeflemektedir. Bu hedefe ulaşmak için; gelişen teknolojiyi takip eden ekip ve ekipmanlarıyla, kalite yönetim sistemlerine uygun bir şekilde çalışmalarını geliştirerek sürdürmektedir.
ÜRETİCİ
Etna
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Etna
Firmamız Etna markası altında; in-line kuru rotorlu sirkülasyon pompaları, uçtan emişli norm pompalar, yatay-dikey çok kademeli santrifüj pompalar, atık su drenaj pompaları, konut ve ticari binalar için hidrofor sistemleri, TS EN 12845+A2 ve NFPA20 normlarına uygun yangın pompa ve hidrofor sistemleri üretimi gerçekleştirmektedir.Ayrıca Türkiye geneline yaygın 91 adet yetkili servis altyapısı ve müşteri memnuniyeti odaklı satış sonrası hizmet politikası ile bina tekniğine yönelik komple çözümler sunmakta olup, pompa teknolojileri alanında güçlü bir çözüm ortağı olmayı kendine misyon edinmiştir.
MONTAJ VE KURULUM
Eksel Yangın Söndürme Sistemleri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Eksel Yangın Söndürme Sistemleri
Eksel Yangın Söndürme Sistemleri, 2007 yılından bu yana yangın güvenlik sektöründe geniş yelpazedeki ürün ve hizmetleriyle sektörün gelişmesine ve büyümesine katkı sağlamaktadır.Üretimi kendine hedef edinerek, çözüm üreten deneyimli kadrosuyla sektörde hızla yerini almış ve yangın güvenlik ekipmanları imalatında söz sahibi olmuştur.
ÜRETİCİ
Eaton
 
ESM Yangın İhbar Sistemleri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
ESM Yangın İhbar Sistemleri
ESM Yangın İhbar Sistemleri 1998’den beri İstanbul Çekmeköy’de yangın alarm sistemleri, keşif, montaj, kurulum, bakım ve onarımını yapmaktadır.Hastaneler ve sağlık kuruluşları, oteller ve turizm tesisleri, alışveriş merkezleri ve mağazalar, endüstriyel tesisler, iş merkezleri ve plazalar, tarihi binalar ve müzeler, eğitim kurumları hizmet alanlarımızdan bazılarıdır.Firmamız ayrıca kamera sistemleri, hırsız alarm sistemleri, fiber optik çözümler, geçiş kontrol sistemleri, plaka tanıma sistemleri ve personel takip sistemleri hizmetleri sunmaktadır.
 
Emo Ayvaz Yangın Sistemleri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Emo Ayvaz Yangın Sistemleri
Emo Ayvaz Yangın Sistemleri olarak gerek Türkiye’de gerekse yurt dışında enerji, lojistik, ulaşım, gaz ve petrokimya gibi yüksek güvenlik seviyesinde yangın algılama ve söndürme sistemlerine ihtiyaç duyan yüzlerce dev endüstriyel kuruluşa ve enerji tesisine hizmet verdik.
MONTAJ VE KURULUM
Emren Bilişim
Oy verOy verOy verOy verOy ver
Emren Bilişim
Firmamız güvenlik açısından çokça tercih edilen güvenlik kamera sistemlerinin satışını, kurulumu ve bakımını yapmaktadır. Firmamız bu alanda deneyimli kadrosu ile işlerini sorunsuz teslim etmektedir. Uygulamalarını yapmış olduğumuz sistemde birinci sınıf kaliteli malzemeler kullanılmaktadır.
 
E-Güvenlik Teknolojileri
Oy verOy verOy verOy verOy ver
E-Güvenlik Teknolojileri
Firmamız elektronik güvenlik sistemleri sektöründe hızla değişen ve gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek müşterilerine en yeni teknolojiyi sunmanın mutluluğu ile hizmet vermektedir.Mevcut ürün ve sistemler ile değil, projeye uygun çözümler üretmektedir. Kişiye ve projeye özel çözümler üretmekte kararlı olan firmamız, teknolojik çözümler üretir parolasını firma politikası edinmiştir.
‹‹  1234  ››