Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
EZVIZ, Full HD Wi-Fi projektör kamerası - Makale Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
EN ÇOK OKUNAN MAKALELER
    Makaleler Yükleniyor Makaleler Yükleniyor...
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
MAKALE DETAYI
Anasayfa       Makaleler

EZVIZ, Full HD Wi-Fi projektör kamerasını tanıttı

Entegre PIR ve dahili siren ile davetsiz misafirleri caydırmak üzere görevlendirildi

Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
EZVIZ, Full HD Wi-Fi projektör kamerasını tanıttı
EZVIZ, Full HD Wi-Fi projektör kamerasını tanıttı
Entegre PIR ve dahili siren ile davetsiz misafirleri caydırmak üzere görevlendirildi
EZVIZ, ailelerin ve iş sahiplerinin dış alanlarının izlendiğini bilerek sağlıklı bir şekilde uyumasına yardımcı olmak için yeni bir akıllı ev güvenlik cihazını piyasaya sundu. EZVIZ LC1 CCTV kameranın harekete duyarlı ışıklandırması, gece boyunca davetsiz misafirleri aydınlatmak ve caydırıcı olarak çalışmak üzere ayarlanabilir.
 
EZVIZ Floodlight, güçlü 2500LM projektör insanları akıllıca tanıyan bir PIR insan algılama sistemi içerir. 270 ° algılayıcı ayrıca tüm açılardan davetsiz misafirlerin algılamayı engellememesini sağlar; bir duvarın yanında veya projektörün altında gizlice sokulmaya çalışsa bile. Ürün, mevcut bir dış mekan ışığına bağlanmak veya tamamen yeni bir ünite olarak monte etmek için yenilikçi bir şekilde tasarlanmıştır; Her iki durumda da profesyonel kurulum önerilir. Işıklar hareket algıladığında devreye girer ve EZVIZ uygulamasıyla kapsadığı alanları ayarlayabilirsiniz. Işıkları manuel olarak açıp kapatabilir, ayrıca uygulamadaki ışıkların parlaklığını değiştirebilirsiniz.
 
Amazon Alexa, Google Assistant ve IFTTT ile uyumlu olan EZVIZ projektör, evdeki mevcut akıllı ev cihazlarıyla bağlantı kurmak için tasarlanmıştır; EZVIZ akıllı alarmlar dahil. CCTV kamera 100DB yerleşik alarm sirenine sahiptir. 60 feet'e kadar olan gece görüş modu sayesinde aileler sağlıklı ve güvenli bir şekilde uyuyabilir.
 
Kullanıcılar, iki yönlü konuşma işlevi sayesinde bir akıllı telefon, PC veya MAC'tan gelen ziyaretçileri veya evcil hayvanları görüntülemelerine, dinlemelerine ve konuşmalarına olanak tanıyan eşlik eden uygulamayı ne zaman ve her yerde evlerini izleyebilir. Kızılötesi teknolojiyle entegre olan cihaz, gelişmiş ses kalitesi için arka plan gürültüsünü de filtreler. Dâhili su geçirmez MIC, beş metre içindeki ses alımını ve uygulama üzerinden sesli video kaydını destekler. Ayrıca, push bildirim seçeneği ev sahiplerini her türlü rahatsızlık veya şüpheli davranış konusunda uyarır, böylece her zaman tam olarak bilgilendirilirler.
 
Ayrıca, kullanıcılar programları ayarlayabilir, algılama alanları oluşturabilir, canlı görüntüleri gözden geçirebilir ve paylaşabilir ya da önceki çekimleri izleyebilir. Projektör, yerel görüntü kaydı için 128GB'a kadar MicroSD kartı tutar veya kullanıcılar EZVIZ Cloud Storage sistemine kaydolabilir (abonelik ücretlerine tabidir). Dış mekân kamerası IP65 koruma sınıfına sahiptir, yağmur, kar ve diğer sert hava koşullarına dayanıklıdır.


Bu Makalenin Yorumları
Yorum bulunmamaktadır...Yorum Yazın