Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Hanwha Techwin yeni süper kompakt Wisenet Q mini serisini piyasaya sür - Makale Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
EN ÇOK OKUNAN MAKALELER
    Makaleler Yükleniyor Makaleler Yükleniyor...
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
MAKALE DETAYI
Anasayfa       Makaleler

Hanwha Techwin yeni süper kompakt Wisenet Q mini serisini piyasaya sürdü

QND-6011, QND-6021, QND-8011, QND-8021

Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
Hanwha Techwin yeni süper kompakt Wisenet Q mini serisini piyasaya sürdü
Hanwha Techwin yeni süper kompakt Wisenet Q mini serisini piyasaya sürdü
QND-6011, QND-6021, QND-8011, QND-8021
 
Güvenlik kameraları, perakende mağazalarında etkin güvenlik için, ürün hırsızlığını önlemeye ve çalışanların ve müşterilerin güvenliğini sağlamaya yardımcı olur. Günümüzde mağazaların bu tür kameralara olan talebi, mağaza sahiplerinin mağazalarını daha verimli kullanmalarına ve iş zekası çözümleriyle entegrasyon yoluyla satışları artırmalarına yardımcı olduğu için keskin bir şekilde artmaktadır.
 
Hanwha Techwin kısa süre önce yeni Wisenet Q mini serisinin piyasaya sürülmesiyle sektörün dikkatini çekti. Yakın zamanda piyasaya sürülen bu seri, önceki modelinden yaklaşık yüzde 40 daha küçük olan 99 mm'de (3,9 inç) süper kompakt. Büyüklüğü sayesinde Wisenet Q mini serisi, herhangi bir yere mükemmel bir şekilde uyum sağlarken, perakende mağazalarının içindeki ve dışındaki bir tavanda veya bir duvarda bile her yerde zahmetsiz şekilde kurulumu yapılabilmektedir.
 
Wisenet Q mini serisi, 2-5 megapiksel çözünürlüğü destekleyen dört dome kameradan (QND-6011 / QND-6021 / QND-8011 / QND-8021) oluşmaktadır. Wisenet Q serisinin bir yayılımı olarak, bu yeni lansman, daha önceki Wisenet Q serisinin tüm avantajlarını benimserken temel video güvenliği işlevlerini makul bir fiyata destekler. Hanwha Techwin ayrıca, müşteri memnuniyetini arttırmak için bu yıl içinde düz göz ve balık gözü kameraları da dahil olmak üzere çeşitli Q mini serileri piyasaya sürmeyi planlıyor.
 
Bu ürün dizisinde iki lens (2,8 mm ve 4 mm) bulunuyor, bu da kullanıcıların istedikleri yön ve açılarına göre birini seçip kullanmalarını sağlıyor. “Koridor Görünümü”, koridorlar ve koridorlar gibi bazı mağazaların uzun ve dar alanlarında dikey veya yatay yönelimli izlemeyi mümkün kılar. Ayrıca, “Açık platform” üçüncü taraf şirketlerle olan bağlantıyı güçlendirirken, kullanıcıların genel görüntü için doğrudan bir monitöre veya TV'ye bağlanmasına yardımcı olmak için HDMI çıkışını (QND-8011 / QND-8021) de destekliyor.
 
Ayrıca, kameralar Hanwha Techwin’in bu kameraların diğer bir önemli özelliği olan akıllı satış için özel perakende çözümü olan “Retail Insight” ile yakından bütünleşmiştir. Kameralar “Retail Insight” ile bütünleşerek, mağazalardaki tıkanıklığı önceden belirler ve ortalama müşteri sayısını ve belirli bir alanda harcanan zamanı analiz ederek etkin personel yönetimi sağlar. Sadece bu değil, aynı zamanda farklı türdeki mağaza bilgilerini (örneğin franchise'lardan gelen veriler) aynı anda analiz ederler ve mağaza yönetimi için faydalı raporlar hazırlarlar. Bu sayede mağazaların işletmeciliğini daha etkin bir şekilde gerçekleştirip satış büyümesine katkıda bulunan tek adımlı bir çözümdür.


Bu Makalenin Yorumları
Yorum bulunmamaktadır...Yorum Yazın