Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Wisenet5 chipsetli Wisenet X serisi - Makale Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
EN ÇOK OKUNAN MAKALELER
    Makaleler Yükleniyor Makaleler Yükleniyor...
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
MAKALE DETAYI
Anasayfa       Makaleler

Wisenet X serisi yeni standardı tanımlıyor. En yeni yonga setiyle en yüksek performans

Küresel güvenliğin liderlerinden biri olan Hanwha Techwin, yeni Wisenet5 chipsetli Wisenet X serisi ile video gözetiminin tüm alanlarında talepleri karşılamayı hedefliyor.

Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
Wisenet X serisi yeni standardı tanımlıyor. En yeni yonga setiyle en yüksek performans
Küresel güvenliğin liderlerinden biri olan Hanwha Techwin, yerleşik özel yonga seti ne sahip Wisenet X serisini piyasaya sürdü. Wisenet X serisine dahil edilen Wisenet 5 yongaseti Hanwha Techwin'in temel teknolojileri tarafından geliştirilen en önemli bileşenlerden biri.

Hanwha Techwin'in en yeni chipseti olan Wisenet 5, kullanıcılarına yüksek performans sunuyor. Hanwha Techwin Güvenlik İş Grubunun Başkanı ve CEO'su Lee Man-Seob’a göre Hanwha Techwin'in rekabetçiliğinin merkezinde yeni chipsetleri yer alıyor. Lee Man-Seob "Wisenet X serisi, tek yongalı çözümü kullanan ilk ürün yelpazemizdir. Yeni 5 megapiksel ve 2 megapiksel kamera serimiz yeni chipsetimiz ile son derece keskin görüntüler sunmasının yanı sıra daha hızlı görüntü işleme ve yükseltilmiş işlevlerle endüstri standartlarını yeniden tanımlayacak" dedi.

150dB WDR sensöre sahip olan Wisenet X serisi, görüntü sabitleme ve geliştirilmiş düşük ışık performansıyla 7/24 canlı ve keskin görüntüler sunuyor. Hanwha Techwin'in benzersiz sıkıştırma teknolojisinin ikinci kuşağı olan WiseStream II'yi kullanan Wisenet X serisi, rakipleri arasında en yüksek bant genişliğine sahip olmasıyla ayrışıyor.

Hanwha Techwin yerleşik video analizlerini de içeren serinin piyasaya sürülmesiyle, video gözetiminin tüm alanlarında talepleri karşılamayı hedefliyor. Wisenet serisini Wisenet Q ve P serileriyle genişleten Hanwha, giriş seviyesindeki uygun fiyatlı kameralardan, rekabetçi fiyatlara sahip yüksek performanslı ürünlere
kadar farklı ölçeklerdeki projelerin ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak tam bir ürün yelpazesine imza atıyor.150dB WDR, bulanıklık olmadan keskin görüntüler sunar
Var olan bir WDR görüntüsü, farklı pozlamalı 2 çerçeve oluşturarak yakalanır. 150dB WDR'li Wisenet X serisi daha doğal bir görüntü oluşturmak için 4 kare kullanır. Mevcut WDR'nin kritik zayıflığı olan bulanıklığı gidermek için geliştirilen 150dB WDR' sayesinde çok daha net ve canlı görüntüler sağlanır.


‘’Gyro’’ sensörler kullanılarak daha hassas sabitleme
Wisenet X kameralar Gyro sensörleri sayesinde daha doğru sabitleme yapar. Kameralar rüzgâr veya titreşimlerden etkilendiğinde sensör aktif hale gelir ve daha kararlı görüntüler elde edilir.

Düşük ışıklı ortamlarda bile renkli görüntüler
Hanwha Techwin'in üstün lens teknolojisinin kullanıldığı yeni yonga setiyle görüntüler kızılötesi LED olmadan, düşük ışıklı ortamlarda bile renkli olarak izlenebilirken, ortamdan veya günün saatinden bağımsız olarak canlı görüntüler yakalanabilir.

WiseStream II'yi kullanarak % 99'a kadar veri tasarrufu
Wisenet X kameralar, görüntüdeki harekete göre kodlama, dengeleme ve sıkıştırma işlemlerini dinamik olarak kontrol eden tamamlayıcı bir sıkıştırma teknolojisi olan H.265 sıkıştırma ve WiseStream II teknolojisine sahiptir. WiseStream II, H.265 sıkıştırması ile birleştirildiğinde, bant genişliği verimliliğini mevcut H.264 teknolojisine kıyasla% 99'a kadar artırılabilir.

Daha çok y erleşik analiz
Wisenet X serisi yüksek donanım özelliklerinin yanı sıra yararlı birçok analizle beraber geliyor. Ses analiz fonksiyonu silah sesleri, patlamalar, çığlıklar ve kırık cam gibi kritik sesleri tanıyarak alarm oluşturuyor. Wisenet X kameralara dahil edilen diğer analiz özellikleri arasında bir perakende mağaza veya bankada üretilen kuyrukları analiz edebilen sıra yönetimi yer alıyor.

Ek kolaylık sağlamak için çift SD yuvası ve USB kurulumu
Wisenet X serisi kameralar yerleşik bir USB portu kullanarak ya da Wi-Fi aracılığıyla mobil cihazlara bağlanabilir. Akıllı telefon kullanarak görüş açısı kolayca kontrol edilebilir. Çift SD yuvaları, 512 GB'a kadar otomatik olarak kayıt imkânı sağlarken, ağ sorunları yaşanması halinde veri güvenli bir şekilde tutulur.

 


Bu Makalenin Yorumları
Yorum bulunmamaktadır...Yorum Yazın