Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Sağlık Güvenliği ve İçin Entegre Güvenlik Teknolojileri - Makale Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL 30 °C
DOLAR 5.8898
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
EN ÇOK OKUNAN MAKALELER
    Makaleler Yükleniyor Makaleler Yükleniyor...
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
MAKALE DETAYI
Anasayfa       Makaleler

Sağlık Güvenliği ve İçin Entegre Güvenlik Teknolojileri

Sağlık kurumları için en yeni güvenlik sistemleri nelerdir?

Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
Sağlık Güvenliği ve İçin Entegre Güvenlik Teknolojileri
Doğru entegre güvenliksistemleri çözümleri, sağlık tesisinizin güvenliğini ve operasyonlarını iyileştirebilir. Akıllı video analizleri, erişim kontrol sistemi ve alarm sistemi entegrasyonu ile hasta ve çalışan güvenliğini sağlayın. Gerçek zamanlı güvenlik güncellemeleri ile sağlık operasyonunuzu yönetin. İhtiyacınız olan güvenlik sistemleri özellikleri işte burada!

Erişim kontrolü için yüz tanıma

Yüz tanıma analizlerini kullanmak, binanın hassas alanları için erişim kontrolü oluşturmak için güvenlik kameralarını entegre etmenin bir yoludur.Bir sağlık kurumunun, hastaların ve konukların girmemesi gereken çok sayıda alanı olabilir. Bazı alanlara yalnızca izinli çalışanlar tarafından erişilmelidir. Örneğin:

• Test laboratuvarları
• İlaç depolama odaları
• Kayıt odaları

Hasta gözetim sistemi kurmak

Çalışanlarınız odadan odaya koşarak çok fazla zaman harcayabilirler. Birkaç dakika bekleyebilecek hastalardan gelen çağrıları yanıtlarken, acil bir durumda olan ancak çağrı düğmesinin ulaşamayan başka bir hasta olabilir. Video teknolojisi , aynı anda binadaki her hasta odasını tek bir yerden gözlemleyebileceği bir komuta merkezi kurmanıza izin vererek hastaların gözlemini merkezileştirebilir. Bu, bir gözlem ekibinin bir acil durum ortaya çıktığında, en yakın hemşireyi yönlendirmesini veya çağrılara verilen cevaba öncelik vermede yardımcı olabilir.

Akıllı telefon bildirimleri

Akıllı video bildirimleri, akıllı telefon bildirimleriyle birleştirildiğinde şüpheli bir şey olduğunda güvenlik ekibi nerede olursa olsun anında uyarılar alması sağlanabilir. Güvenlik kameralarının olduğu her yerde, sistem, ekibinizi dikkat etmesi gereken durumları uyaracak şekilde tasarlanabilir.

Sağlık hizmetleri ve video analitikleri

Modern video teknolojisini perakende mağazaları gibi işletmelerin kullanımıyla sınırlı değildir. Teknolojik gelişmeler, tıbbi kurumların daha güvenli ve sorunsuz çalışmasına yardımcı olabilecek uygun fiyatlı video çözümlerini de sunabilir. Bu çözümlerden elde edilen zaman ve para, ilk yatırım maliyetini dengeleyebilir.
  


Bu Makalenin Yorumları
Yorum bulunmamaktadır...Yorum Yazın