Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Wisenet Q, X ve P Serileri İçin Hızlı Kılavuz - Makale Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
EN ÇOK OKUNAN MAKALELER
    Makaleler Yükleniyor Makaleler Yükleniyor...
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
MAKALE DETAYI
Anasayfa       Makaleler

Wisenet Q, X ve P Serileri İçin Hızlı Kılavuz

Wisenet güvenlik kameralarını daha yakından tanımak için okumaya devam edin!

Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
Wisenet Q, X ve P Serileri İçin Hızlı Kılavuz
Wisenet'in farklı uygulamalar ve bütçeler için çözümleri sağlamaya yardımcı olan Q, X ve P serileri kapsamlı özellikler ve teknolojiler içeriyor. Hangi serinin projeniz için en iyi çözüm olabileceği hakkında daha iyi bir fikir sağlamak için her seri için bir dizi temel özelliği gösteren kullanışlı bir tablo oluşturduk ve serileri ana hatlarıyla özetledik.

  Q Serisi X Serisi P Serisi
Çözünürlük 2 MP / Full HD 2 Megapixel / Full HD & 5MP Max. 12MP 
IR Mesafesi Max. 30 metre Max. 50 metre Max. 40 metre
WDR 120dB 150dB @ 2MP / 120dB @ 5MP 120dB
Ses Tek yönlü Çift yönlü Çift yönlü
Egde Storage Single SD Kart Dual SD Kkart Single SD Kart
Video Analiz Akıllı video analiz Advanced Video Analiz Akıllı video analiz
Akıllı Sıkıştırma WiseStream WiseStream II WiseStream
Modeller Bullet- Dome Box, Bullet, Covert,
Dome, Fisheye, PTZ
Bullet, Dome, Fisheye, 
Multi-Sensör, PTZ
Indoor/ Outdoor Indoor/ Outdoor Indoor/ Outdoor Indoor/ Outdoor


Q Serisi 
Bütçeyi zorlamayacak ancak çok yönlü bir IP kamera arıyorsanız , Wisenet Q Serisi'nden doğru seçim olacaktır. Bu giriş seviyesi kamera serisini hem iç mekanda hem de açık havada kullanmak için bullet ya da dome olarak sunuluyor.

Q serisinin tamamında, zorlu ışık koşullarında görüntü netliğini iyileştirmek ve gürültüyü azaltmak için True WDR (geniş dinamik aralık) özelliğinin yanı sıra Wisenet'in görüntü döndürme modu "Hallway View" özelliğini içeren popüler görüntüleme teknolojileri bulunuyor. Koridor izleme modu, koridorları ve giriş kapıları gibi dar sahneleri daha iyi görüntüleyebilmek içi video akışını dijital olarak döndürmeyi sağlıyor. Temel video hareket algılama alarmlarının desteklendiği serinin tüm modelleri harici bir mikrofon bağlantısı ile tek yönlü ses özelliğine sahip. Kameralar, bant genişliği ve depolama gereksinimlerini azaltmaya yardımcı olmak için Wisenet'in patentli sıkıştırma teknolojisi 'WiseStream' ile beraber geliyor. 

Wisenet Q serisinin, geniş ve çok yönlü özellikleri oldukça uygun bir fiyata sunması, seriyi bütçeye duyarlı uygulamalar için ideal bir seçenek haline getiriyor.


X Serisi 
X Serisi, yüksek performans arayan kullanıcılar için tüm özellikleri barındırıyor. Ürün yelpazesi 2 ve 5 MP olarak 2 kamera serisinden oluşuyor. Seri, Box, Bullet, Covert, Dome, Fisheye, PTZ modelleri ile sunuluyor. Serideki modellerin hepsinde yüksek performans ve geliştirilmiş görüntüleme özellikleri sunan yeni Wisenet 5 yonga seti bulunuyor. Her kamera aynı zamanda güçlü 150dB WDR, yerleşik jiroskopik sensörleri kullanarak görüntü sabitleme özelliğine ve düşük ışık hassasiyetine sahip. Belirli modellerde IR aydınlatma ile 50 metrelik bir mesafeye kadar net gece görüntüleri elde edilebiliyor. Çift yönlü ses ve çift SD kart desteğinin yanı sıra, video hareket algılama alarmları, ısı haritalama, dolandırıcılık tespiti ve ses analizi gibi gelişmiş video analizlerine sahip olan X serisi, kullanıcılarına gelişmiş özelliklerle yüksek performans sunuyor.

En yeni teknolojileri ve performans iyileştirmeleriyle sunulan X Serisi, güçlü bir kamera serisi olarak, IP kameradan en üst düzeyde işlevsellik elde etmek isteyen kullanıcılar için cazip bir seçenek.

P Serisi Geniş alanları en yüksek ayrıntılarıyla görüntülemek istiyorsanız çözüm: Wisenet P serisi. Wisenet'in P Serisi, bullet, dome, PTZ, fisheye ve multi sensör gibi oldukça geniş bir yelpazede ürün yelpazesine sahip. 

P Serisi, çeşitli aydınlatma koşullarında net detayların yakalamasını sağlayan ekstra özellikler içeriyor. Seri, sürekli değişen ışık koşullarında görüntü kalitesini optimize etmek için iris açıklığını ayarlayan P-iris teknolojisi yanı sıra güçlü 'True WDR' özelliğiyle destekleniyor. Hareketli nesneleri otomatik olarak algılamak ve takip etmek için Dijital Otomatik İzleme özelliği de bulunuyor. Hanwha Wisenet, bu teknolojiyi "düşük trafik alanlarındaki" nesneleri izlemek için ideal olarak tanımlıyor; WiseStream teknolojisi ise yüksek çözünürlüklü IP kameralar tarafından üretilen bant genişliği ve depolama alanını önemli ölçüde azaltmaya yardımcı oluyor.

4K çözünürlük için yüksek performanslı özellikleri ile Wisenet P serisi, yüksek kaliteli ve detaylı görüntüleme gerektiren uygulamalarla için son derece etkili çözümler sunan bir seri.

 
 


Bu Makalenin Yorumları ( 3 )
4K denemek lazım

Q serisinden memnun kalmıştık. X serisi daha iyi diyorlar, fakat deneme imkanımız olmadı

elinize sağlık çok iyi olmuş
Yorum Yazın