Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Drone Güvenliğinde Yeni Dönem - Makale Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
EN ÇOK OKUNAN MAKALELER
    Makaleler Yükleniyor Makaleler Yükleniyor...
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
MAKALE DETAYI
Anasayfa       Makaleler

Dedrone, World Wide Technology İle İşbirliğine Gidiyor

Drone güvenliği alanında yazılım üreten Dedrone, World Wide Technology (WWT) ile imzaladığı yeni işbirliğini duyurdu.

Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
Dedrone, World Wide Technology İle İşbirliğine Gidiyor
Drone’ları tespit etmek ve hava sahasını drone’lardan kaynaklanan tehditlerinden korumak için dünyanın ilk yazılımını geliştiren, hava sahası güvenlik şirketi Dedrone, lider global teknoloji entegratörü World Wide Technology (WWT) ile imzaladığı yeni işbirliğini duyurdu. Ortaklık çerçevesinde WWT, altyapısını Dedrone'un platformuyla uyumlu hale getirerek, dünyanın en gelişmiş hava sahası güvenlik sistemi araçlarına sahip olmayı hedefliyor.

1990 yılında kurulan, St. Louis merkezli WWT, yıllık 9 milyar doların üzerinde cirosu ve 4.000'in üzerinde çalışanı ile küresel bir teknoloji çözüm sağlayıcısı. Şirketin temel misyonu ise en yeni teknolojileri, yeni iş modellerine uygulayarak benzersiz bir son kullanıcı deneyimi yaratmak üzerine odaklanıyor.

WWT, artık globaldeki müşterilerine, hava sahası güvenlik uygulamalarına ek olarak anti-drone teknolojisini de sunacak. Ses getiren işbirliği ile siber ve fiziksel güvenlik saldırılarına karşı, çok yönlü ve etkin bir koruma sağlanması planlanıyor. WWT CEO'su Jim Kavanaugh "Hava sahası güvenliği son derece önemli bir sektör ve Dedrone da bunun merkezinde yer alıyor" diyor ve ekliyor: "İşimizin büyük bir kısmını müşterilerimize yenilikçi teknolojileri sunmak oluşturuyor. Dedrone'da gördüğümüz şey bu. Müşterilerimiz, farklı teknolojilerin ekosistemimizin bir parçası haline gelmesiyle Dedrone işbirliğinden büyük ölçüde yararlanacaklar. "

Dedrone’un CEO’su Joerg Lamprecht ise ‘’Drone kullanımın yaygınlaşması ve paralel olarak hava sahası yoğunluğundaki artışın getirdiği risk işletmeler, finansal kurumlar, veri merkezleri ve diğer organizasyonların yanı sıra altyapı sistemleri ve bu alanlarda çalışanlar için bir tehdit oluşturuyor. Dedrone ve WWT işbirliği kamu ve özel sektör için dünyanın en kapsamlı, hava sahası korumasını sağlıyor.’’ diyor.

Dedrone’nun drone algılama çözümleri, işbirliği kapsamında WWT'nin St. Louis’deki Gelişmiş Teknoloji Merkezi'nde (ATC) yer alacak. ATC WWT müşterileri, ortakları ve çalışanları için yenilikçi teknoloji ürünleri ve entegre mimari çözümler tasarlamak, oluşturmak, eğitmek, göstermek ve bunları uygulamak için tasarlanan ortak bir ekosistem olarak tanımlanıyor. ATC, önceden yapılandırılmış bileşenlerden, genellikle atölyelerden, danışma servislerinden ve eğitim oturumlarından oluşuyor. Çevirimiçi bir portal yardımıyla tamamı canlı olarak gerçekleştirilen etkinliklere dünyanın herhangi bir yerinden katılım sağlanabiliyor. Sistem ile Dedrone müşterileri, mevcut güvenlik programlarına kesintisiz ve başarılı bir şekilde entegre olarak, önerilen çözümleri uygulamaya geçmeden önce test edebiliyorlar. 


Bu Makalenin Yorumları
Yorum bulunmamaktadır...Yorum Yazın