Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Avigilon H4 kamera serisinin en küçük üyesi: H4 Mini Dome - Makale Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
EN ÇOK OKUNAN MAKALELER
    Makaleler Yükleniyor Makaleler Yükleniyor...
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
MAKALE DETAYI
Anasayfa       Makaleler

Avigilon H4 kamera serisinin en küçük üyesi: H4 Mini Dome

Yenilikçi ve modüler bir tasarıma sahip olan H4 Mini Dome özellikle küçük alanlar için ideal çözümler sunuyor.

Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
Avigilon H4 kamera serisinin en küçük üyesi: H4 Mini Dome
Avigilon H4 serisindeki en küçük ve en dikkat çekici kamera olan H4 Mini Dome, az yer kaplayan, yenilikçi ve modüler tasarımı ile güvenlik kamerası sistemlerine ihtiyaç duyan kısıtlı alanlarda kullanmak için ideal bir çözüm sunuyor.H4 Mini Dome kamera modüler tasarımı sayesinde hızlı ve kolay kurulum için yüzey veya tavan montaj adaptörlerine takılabiliyor. Giriş seviyesinde bir fiyatlandırmaya sahip olan H4 Mini Dome kamera, segmentine kıyasla yüksek görüntü kalitesi ve gelişmiş özellikler sunuyor.

Avigilon HDSM SmartCodec, Boş Alan Modu (Idle Scene Mode) ve patentli High Definition Stream Management teknolojilerini kullanan H4 Mini Dome kamera, yüksek görüntü kalitesini korurken, korurken bant genişliği ve depolama gereksinimlerini en aza indiriyor. 1.3, 2 ve 3 MP çözünürlüğe sahip mini dome serisinde geniş alanları kapsama alanı için 2,8 mm sabit lens bulunuyor.


HDSM SmartCodec ™ Teknolojisi
HDSM SmartCodec teknolojisi, bant genişliği tasarrufunu en üst düzeye çıkarmak, depolama tüketimini en aza indirmek ve yüksek kaliteli görüntüler elde etmek için bir sahnedeki bölgeler için sıkıştırma işlemlerinin optimize edilmesini sağlar.

Dikkat Çekici Görüntü Kalitesi
Yeni nesil sıkıştırma teknolojisine ek olarak serinin tüm mini dome kamera modelleri LightCatcher teknolojisi, WDR  ve IR özellikleriyle geliyor.
Bu Makalenin Yorumları ( 3 )
yakışıklı kerata :)

tipi güzel görünüyor

fiyatı ne seviyelerdedir acaba
Yorum Yazın