Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Geniş Alanlar İçin En İyi Çözüm: PoE PTZ Güvenlik kameraları - Makale Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
EN ÇOK OKUNAN MAKALELER
    Makaleler Yükleniyor Makaleler Yükleniyor...
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
MAKALE DETAYI
Anasayfa       Makaleler

Geniş Alanlar İçin En İyi Çözüm: PoE PTZ Güvenlik kameraları

PoE PTZ IP Güvenlik Kameralarının Avantajları

Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
Geniş Alanlar İçin En İyi Çözüm: PoE PTZ Güvenlik kameraları
Geniş bir alanı kapsayacak, içeride ya da dışarıda her köşeyi kontrol edebilecek ve güvenliği  etkin bir şekilde sağlayabilecek biz çözüm arıyorsanız cevap: PoE PTZ güvenlik kameraları.

Power over Ethernet- PoE, tek bir Cat 5/6 kablosuyla hem güç hem de veri iletimi sunar. Böylece, PoE tipi güvenlik kameraları son derece kolay bir şekilde kurulabilir. Pan / tilt / zoom'u temsil eden PTZ, pan / tilt fonksiyonuyla sağ / sol ve yukarı / aşağı bakabileceğiniz, daha fazla görüntü ayrıntısı ya da daha geniş bir görüş açısı elde etmek için yakınlaştırıp uzaklaştırabileceğiniz kameralardır.

Pan özelliği kameranın kendi ekseni etrafında sola ve sağa döndürülmesini sağlar. Pan, tam bir 360 daireden küçük alanlara kadar değişebilir. Pan işleviyle PoE PTZ IP kameralar manuel veya yüksek hızda otomatik kontrol edilerek yatay olarak döndürebilir. Döndürme işlevi kameranın geniş ve dikey bir kapsama alanı sağlayarak yukarı ve aşağı eğilmesini sağlar. PTZ kameranın eğilebileceği miktar kamera markaları / modelleri arasında değişir. Eğme derecesi 180 dereceye kadar çıkabilir.

PoE PTZ network kameraları, kilit izleme alanları için ön ayarlı konumlar ayarlamanızı ve bu ön ayarları belirli sırayla ve zaman aralığında düzenlemenizi sağlar. Devriye fonksiyonu, tarama ön ayarı, otomatik pilotta önceden tanımlanmış alanları turlar veya devriye gezisi yapmanızı sağlar. PoE PTZ HD kameralar, daha fazla resim ayrıntısını görmek için zum yapmanızı veya daha geniş görüş açısı elde etmek için uzaklaşmanızı sağlayan güçlü lensler bulunur.

PoE PTZ IP dome kamera modelleri genel olarak optik ve dijital yakınlaştırma olarak iki yakınlaştırma türüne sahiptir. Optik zoomlu PoE ağ kameraları, görüntü kalitesinden ödün vermeden kristal görüntüler sunar. Dijital zoom özelliğine sahip PoE güvenlik kameraları ise hareket esnasında genellikle bulanık görüntüye neden olan pixel büyütmeyi kullanır. Bu nedenle net görüntüler için optik zumlu kameralar tavsiye edilir.

Bazı PoE PTZ kameralar otomatik izleme fonksiyonu sunar. PTZ kameralarda hareketli nesneleri en iyi otomatik izleme, piksel değişikliklerini izleyen dahili yazılım ile yapılabilir.

PoE PTZ Ağ Güvenlik Kameralarının Avantajları

Geniş kapsama alanı. PoE PTZ güvenlik kameraları ile geniş alanlar yalnızca tek bir kamera ile görüntülenebilir. Yüksek hızlı PoE PTZ dome güvenlik kameraları, neredeyse kör noktalar olmadan her yönden alanı kapsar ve gerekli olan kamera sayısını azaltır.

Ön ayar ve devriye / tur fonksiyonları. Güvenlik kamerası modelleri incelendiğinde PTZ kameraların sunduğu iki işlev onları benzersiz kılar. Önceden ayarlama işleviyle önemli noktaları izleyebilir, gerek duymadığınız alanları izlemek için zaman harcamanıza gerek kalmadan kontrol edebilirsiniz. Tur / devriye fonksiyonuyla alanı otomatik olarak tarayabilirsiniz.

Kullanışlı PTZ kontrolü. Evinizde veya işyerinizde neler olup bittiğini kontrol etmeniz gerektiğinde, Mac ve PC'nizdeki yazılımdan ya da akıllı telefonunuzdaki bir uygulamadan basitçe kullanabilirsiniz. Mülkünüzün her köşesini tek bir dokunuşla kontrol edebilirsiniz.
 


Bu Makalenin Yorumları
Yorum bulunmamaktadır...Yorum Yazın