Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Kişi Sayma Sistemlerinde Personel Filtreleme - Haber Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
EN ÇOK OKUNAN HABERLER
    Haberler Yükleniyor Haberler Yükleniyor...
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
HABER DETAYI
Anasayfa       Haberler

Kişi Sayma Sistemlerinde Personel Filtreleme

FLIR, Brickstream 3D Gen 2 ile mağaza kişi sayım sistemlerinde personeli filtreleme teknolojisini geliştirdi.

Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
Kişi Sayma Sistemlerinde Personel Filtreleme
Kişi Sayma Sistemlerinde Personel Filtreleme
FLIR, Brickstream 3D Gen 2 ile mağaza kişi sayım sistemlerinde personeli filtreleme teknolojisini geliştirdi.
 
Personel filtreleme özelliği, çalışanlar tarafından giyilen ve sensöre kaydedilen küçük, kolayca gizlenebilen bir BLE etiketi ile etkinleştirilir. Sensör, herhangi bir manuel işlem gerektirmeden mağazaya girerken veya çıkarken personeli otomatik olarak tanımlar. BLE etiket sensör teknolojisinin patent bekleyen kombinasyonu ile, Brickstream çalışan filtreleme özelliği personeli daha güvenilir bir şekilde tanımlar. Perakendeciler, doğrudan FLIR Brickstream kullanıcı arayüzünü kullanarak veya perakende trafik analiz yazılımlarıyla entegrasyon yoluyla sayıma erişirler.

Perakendecinin trafik analiz yazılımıyla entegrasyon

Çalışan Filtreleme teknolojisine sahip FLIR Brickstream 3D Gen 2, veri doğruluğunu iyileştirmek ve personel ihtiyacı, satış dönüşüm oranları ve diğer müşteri davranışları gibi perakende operasyonel verimliliği etkileyen kararları bildirmek için gerçek ölçütler sağlamak için bir perakendecinin analitik yazılımıyla entegre olacak şekilde tasarlanmıştır.
Çalışan Filtreleme özellikli Brickstream 3D Gen 2, FLIR Brickstream dağıtım ortakları aracılığıyla satın alınabilir. Brickstream 3D + müşterileri için çalışan filtrelemesi de mevcuttur. Brickstream 3D + müşterileri, özelliğin nasıl etkinleştirileceği hakkında ayrıntılı bilgi için dağıtım ortağıyla iletişim kurabilir.

Türkiye’de Flir Brickstream kişi sayma sistemleri satışı ve trafik analiz raporlama yazılımları konusunda CS Otomasyon Sistemleri Teknoloji San. Tic. Ltd. Şti. firması ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu Haberin Yorumları ( 1 )
Çok iyi bir özellik. böylece tutarlılık en üst seviyeye çıkmış oluyor.
Yorum Yazın