Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Jagstar yüz tanıma sistemleri için FaceFacts Pro'yu tanıttı - Haber Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
EN ÇOK OKUNAN HABERLER
    Haberler Yükleniyor Haberler Yükleniyor...
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
HABER DETAYI
Anasayfa       Haberler

Jagstar yüz tanıma sistemleri için FaceFacts Pro'yu tanıttı

FaceFacts Pro yüz veritabanı ve derin analizleri tek bir entegre platformda birleştiriyor.

Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 Jagstar yüz tanıma sistemleri için FaceFacts Pro'yu tanıttı
Yüz tanıma platformları için kimlik çözümleri sağlayan bir yüz tanıma veritabanı şirketi olan Jagstar, hesap tanımlama, suç davranışları, güvenlik riskleri veya tehdit oluşturan grupları ve bireyleri tanımlayan, yüz tanıma teknolojisi FaceFacts Pro'yu tanıttı.

Jagstar Operasyon Direktörü Michael Doherty, “Jagstar suçluları ve güvenlik risklerini tanımlamak için dünyanın en büyük özel yüz tanıma veri tabanını geliştirdi. FaceFacts Pro yüz veritabanı ve derin analizleri tek bir entegre platformda birleştiren Kimlik Doğrulama çözümümüzdür’’ diyor.

FaceFacts Pro, hedefleri ve parametreleri belirlemek için özelleştirilebilir bir veritabanı sağlıyor. Böylece, zamanla oluşturulan veritabanlarına dayanan çoğu yüz tanıma sistemine kıyasla önemli bir avantaj sunuyor.

Tahmin edilebilir tehdit algılamasına ek olarak FaceFacts Pro ayrıca, perakende operasyonları, oteller veya VIP müşteri tanımlama ve etkileşiminin önemli olduğu herhangi bir ortamda satış ve pazarlama faaliyetlerine yardımcı olmak üzere yapılandırılabiliyor.
 


Bu Haberin Yorumları
Yorum bulunmamaktadır...Yorum Yazın