Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
ONVIF Gelişmiş Video Akışı için Profil T'yi Yayınladı - Haber Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
EN ÇOK OKUNAN HABERLER
    Haberler Yükleniyor Haberler Yükleniyor...
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
HABER DETAYI
Anasayfa       Haberler

ONVIF Gelişmiş Video Akışı için Profil T'yi Yayınladı

Yeni profil video akışı ve analizleri için yenilikler getiriyor.

Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
ONVIF Gelişmiş Video Akışı için Profil T'yi Yayınladı
IP tabanlı fiziksel güvenlik ürünleri için önde gelen küresel standardizasyon girişimi ONVIF , gelişmiş video akışı ve meta veriler için genişletilmiş analiz özellikleri getiren Profile T'nin son sürümünü duyurdu. Profile T ayrıca yüksek çözünürlüklü kameralardan görüntü akışını daha verimli bir şekilde işleyen H.265 video sıkıştırması için destek de sağlıyor.

ONVIF tarafından yapılan açıklamaya göre Profile T ile hem H.265 hem de H.264 video kodekleri için destek sunan yeni bir medya hizmeti kullanılacak. Medya hizmeti, ONVIF'e, sektör ilerledikçe ihtiyaç duyulduğu şekilde yeni video ve ses kodeklerini daha kolay bir şekilde dahil etme yeteneği kazandıracak.

ONVIF Yönlendirme Komitesi başkanı Per Björkdahl, “H.265 desteğine ek olarak, ProfileT, son kullanıcılar, sistem entegratörleri ve danışmanları için mevcut ve gelecekteki pazar gereksinimlerini karşılamak için analitiği, meta veri akışını ve diğer önemli özellikleri standart hale getirmektedir.” dedi.

Yeni Profile T çift yönlü ses akışı, ses girişini ve kamera çıkışını destekleyecek. Standardize edilmiş olay türlerini kullanarak, video yönetim sistemlerinin ve diğer yazılım istemcilerinin, üreticiden bağımsız olarak, tüm kameraları desteklemek için bir dizi etkinlik kullanmasını sağlayacak.
  


Bu Haberin Yorumları ( 1 )
onvif t ile h265 ve video analiz entegrasyonu iyi olmuş
Yorum Yazın