Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Dahua^dan Gece Renkli Görüş İçin 2 Yeni Kamera - Haber Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
EN ÇOK OKUNAN HABERLER
    Haberler Yükleniyor Haberler Yükleniyor...
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
HABER DETAYI
Anasayfa       Haberler

Dahua' dan Gece Renkli Görüş İçin 2 Yeni Kamera

Dahua çevre dostu Power over Ethernet (ePoE) ürün ailesine iki yeni kamera eklediğini duyurdu.

Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
Dahua' dan Gece Renkli Görüş İçin 2 Yeni Kamera
Dahua, çevre dostu Power over Ethernet (ePoE) ürün ailesine DH-IPC-HFW4239TN-ASE 2MP Sabit Bullet ve DH-IPC-HDBW4239RN-ASE 2MP Sabit Dome modelleriyle iki yeni ekleme yaptı.

Dahua Night Color kameraları, düşük ışıklı ortamlarda net ve berrak renkli görüntüler üretmek için yüksek performanslı bir sensör ve akromatik, geniş diyaframlı bir lens (F1.0) kullanıyor. Bu ışığa duyarlı teknoloji, kameranın Renk Modu'nda kalmasına ve en az 1 lüks ortam veya suni ışığa sahip uygulamalarda, renkli görüntü üretebilmek için daha fazla ışığın yakalanmasını sağlıyor.

DH-IPC-HFW4239TN-ASE 2MP Sabit Bullet ve DH-IPC-HDBW4239RN-ASE 2MP Sabit Dome harici bir IR veya beyaz ışıklı aydınlatma gerektirmiyor.

Dahua Night Color Teknolojisi kameraları, çok düşük ortam ışığı uygulamalarında doygun, tam renkli görüntülerin üretildiği uygulamalar için öneriliyor. Geniş bir diyaframa sahip akromatik lens, geleneksel lenslere kıyasla üstün performans sağlıyor.

DH-IPC-HFW4239TN-ASE 2MP Sabit Bullet ve DH-IPC-HDBW4239RN-ASE 2MP Sabit Dome, harici IR veya beyaz ışıklı aydınlatma gerektirmiyor. Böylece güç kullanımından da tasarruf sağlıyor. Kameralar, arkadan aydınlatmalı piksel teknolojisinin yanı sıra net ve renkli görüntüler sunmak için 1 / 2.8 inç STARVIS CMOS sensör kullanıyor.

Dahua Night Color kameraları diğer Dahua IP kameralarla aynı gelişmiş özellikleri sunuyor. Kameralar yerleşik Akıllı Video Sistemi (IVS) analitiğine ek olarak Smart H.265 + ve Smart H.264 + çift kodek ile geliyor. Böylece hem depolama hem de bant genişliğinden tasarruf sağlanarak daha düşük maliyetli bir çözüm yaratılıyor.

DH-IPC-HFW4239TN-ASE 2MP Sabit Bullet ve DH-IPC-HDBW4239RN-ASE 2MP Sabit Dome, güçlü aydınlatma, Gerçek Geniş Dinamik Aralık, 3D Dinamik Gürültü Azaltma, ONVIF uyumluluğu yerleşik SD kart yuvası ve kompakt tasarımları ile düşük ışık koşullarında esnek bir güvenlik .


Bu Haberin Yorumları
Yorum bulunmamaktadır...Yorum Yazın