Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Hikvision, Common Criteria sertifikası aldı - Haber Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
EN ÇOK OKUNAN HABERLER
    Haberler Yükleniyor Haberler Yükleniyor...
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
HABER DETAYI
Anasayfa       Haberler

Hikvision, Common Criteria Sertifikası Aldı

Hikvision IP kameralar tescillendi.

Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
Hikvision, Common Criteria Sertifikası Aldı
Hikvision, IP kamera ürün serisi için DS-2CD3 ve DS-2CD5, ALC_FLR.2 (EAL2 +) ile güçlendirilmiş Common Criteria CC sertifikası aldığını duyurdu.

Bilgi teknolojisi güvenliğinde yaygın olarak kabul edilen uluslararası standartlardan biri olan (ISO / IEC 15408), Common Criteria sertifikası temel olarak bilgi teknolojisi ürünlerinin veya çözümlerinin güvenilirliğini değerlendirmek için kullanılıyor.

Hikvision CEO'su Dr. Wang Bin, “ Güvenlik endüstrisi ağa bağlı ve akıllı bir döneme geçişin yanı sıra benzeri görülmemiş gelişim fırsatları ile karşı karşıya kalıyor ve bu aynı zamanda yeni zorlukları beraberinde getiriyor.’’ diyor.
 


Bu Haberin Yorumları
Yorum bulunmamaktadır...Yorum Yazın