Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
JCI'den Flex 4K Bullet Kamera - Haber Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
EN ÇOK OKUNAN HABERLER
    Haberler Yükleniyor Haberler Yükleniyor...
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
HABER DETAYI
Anasayfa       Haberler

JCI'den Flex 4K Bullet Kamera

Illustra Flex 4K Bullet

Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
JCI'den Flex 4K Bullet Kamera
Johnson Controls'ün yeni kamerası Flex Bullet, güçlü muhafazası ile küçük ve orta ölçekli ofislerin, perakende butiklerin, okulların ve zorlu ortamlara dayanabilecek dayanıklı bir kamera arayan küçük banka şubelerinin dış uygulamaları için ideal bir ürün olarak dikkat çekiyor.

Illustra Flex 4K Bullet

Johnson Controls, Tyco’nun Illustra Flex 4K güvenlik kamerası hattına yeni bir bullet kamera eklediğini duyurdu. 4K Flex Bullet kamera daha fazla ayrıntı ve verimli bant genişliği yönetim teknolojisi sağlıyor.

Zorlu uygulamalar için tasarlanan  Flex 4K bullet kamera, toz ve su hasarlarına karşı koruma sağlayan şık IP68 sınıfı muhafazası ile park yerleri ve garajlar, yükleme alanları gibi hava koşullarına maruz kalan dış girişler için ideal bir ürün olarak sunuluyor.

Illustra ® IntelliZip, H.264 ve H.265'in ötesinde güçlü bant genişliği yönetimi sağlayarak ağ bant genişliği ve video depolama gereksinimlerini azaltıyor. Kameraya gömülü teknoloji 4K çözünürlükte oynatma imkanı sağlarken, video depolama alanını dengelemek için yayın akış parametrelerini optimize ediyor.

Gece ve gündüz kristal berraklığında görüntüler sunan çok yönlü Illustra Flex güvenlik kameralarında, zorlu aydınlatma koşullarında dengeli görüntüler elde edebilmek için True Day / Night ve Gerçek Geniş Dinamik Aralık özelliği bulunuyor. 


Bu Haberin Yorumları
Yorum bulunmamaktadır...Yorum Yazın