Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Hanwha Techwin Wisenet TNV-7010RC Köşe Kamera - Haber Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
EN ÇOK OKUNAN HABERLER
    Haberler Yükleniyor Haberler Yükleniyor...
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
HABER DETAYI
Anasayfa       Haberler

Hanwha Techwin Wisenet TNV-7010RC Köşe Kamera

Yeni kamerada, 940nm dalga boyunda ve kırmızı ışığı ortadan kaldıran, görünmez IR kullanılıyor.

Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
Hanwha Techwin Wisenet TNV-7010RC Köşe Kamera
Hanwha Techwin GSX 2018'de yeni Wisenet TNV-7010RC köşe kamerasını tanıttı. Cezaevleri ve gözaltı merkezlerinin güvenlik ihtiyaçlarına odaklanan IP kamera, geniş oda kapsama alanı sağlayan köşe montaj tasarımına sahip. Geleneksel kızılötesi kameralardan daha yüksek bir dalga boyuna sahip IR ledlerle donatılan yeni kameranın, IR ışığı insan gözüyle görülemiyor. Böylece geceleri mahkumları rahatsız etmiyor.


Wisenet TNV-7010RC güvenlik kamerasında 30 fps'ye kadar video çeken 3MP sensör ve Wisenet WDR 120 dB geniş dinamik aralık özelliği bulunuyor. IP66 ve IP6K9K giriş koruması ve IK10 + dayanıklılık derecesine sahip kamera, kötü kullanıma maruz kaldığında operatörleri uyarmak için şok tespitini de içeriyor. Şok algılamaya ek olarak, kamerada dahili Tamping, Loitering, Yön Algılama, Fokus Algılama, Sis Algılama, Sanal Çizgi, Enter / Exit, Görünüş / Kaydırma, Ses Algılama, Yüz Algılama özelliklerinin de bulunduğu, dahili bir Wisenet video analiz paketi sunuluyor.

Hanwha Techwin Direktörü Paul Kong “TNV-70190RC için 10 metre aydınlatma mesafesine sahip, 940nm IR kullanıyoruz. Bu dalga boyu, insanlar tarafından geleneksel kırmızı parıltıyla sonuçlanan çoğu güvenlik kamerası tarafından kullanılan 850nm’den farklı olarak görülemez ”diyor.
 


Bu Haberin Yorumları ( 2 )
armuta benziyor

enteresan bir ürün epey aramıştık böyle bir kamerayı geçen sene
Yorum Yazın