Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
FLIR, Yapay Zeka Şirketi CVEDIA'ya Yatırım Yaptığını Duyurdu - Haber Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
DOLAR 5.6502
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
EN ÇOK OKUNAN HABERLER
    Haberler Yükleniyor Haberler Yükleniyor...
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
HABER DETAYI
Anasayfa       Haberler

FLIR, Yapay Zeka Şirketi CVEDIA'ya Yatırım Yaptığını Duyurdu

Sensörlere yapay zekalı simülasyon dönemi geliyor.

Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
FLIR, Yapay Zeka Şirketi CVEDIA'ya Yatırım Yaptığını Duyurdu
FLIR Systems, pazartesi günü yaptığı açıklamada, sensör sistemlerini geliştirmek için makine öğrenimi uygulamaları geliştiricisi CVEDIA'ya stratejik bir yatırım yaptığını duyurdu.

CVEDIA'nın ana ürünü olan SynCity simülatör yazılımı, sistemlerin daha hızlı, daha güvenli ve daha ekonomik bir şekilde eğitmek için çok modlu dijital ortamlar sağlıyor. Şirket, gerçek dünya fiziğini sunmak için geliştirdiği SynCity ile değişken aydınlatma gibi çeşitli çevre koşullarını simüle edebiliyor. Yapay zeka sayesinde insanlar, hayvanlar ve otomobiller gibi nesneleri harekete geçirildiğinde veriler sanal olarak yorumlanabiliyor. SynCity'nin simüle edilmiş ortamları, çeşitli algoritmalarının geliştirilmesi için ideal bir ortam yaratıyor.FLIR Başkanı ve CEO'su James Cannon, “CVEDIA'ya yapılan bu yatırım, müşterilerimizin kritik öneme sahip kararlarını daha hızlı ve doğru bir şekilde yapabilmelerini sağlayan algılama çözümlerini geliştirme yeteneğimizi artıracaktır. Sensörlere bir kullanıcıyı veya sistemi otomatik olarak bilgilendiren yazılım algoritmalarının eklenmesi, sensörlerin ürettiği ayırt edici ve zengin verileri arttıran değerli bir özelliktir.’’ diyor.

Bu Haberin Yorumları
Yorum bulunmamaktadır...Yorum Yazın