Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Hanwha Techwin Yeni Flateye IR Kameraları Duyurdu - Haber Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL 14 °C
DOLAR 5.4881
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
EN ÇOK OKUNAN HABERLER
    Haberler Yükleniyor Haberler Yükleniyor...
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
HABER DETAYI
Anasayfa       Haberler

Hanwha Techwin Yeni Flateye IR Kameraları Duyurdu

Flateye kamera 2MP ve 4MP seçenekleriyle geliyor.

Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
Hanwha Techwin Yeni Flateye IR Kameraları Duyurdu
Global güvenlik şirketi Hanwha Techwin , 2 megapiksel ve 4 megapiksel ( QNE-6080RV , QNE-7080RV) Flateye IR kamera modellerini duyurdu.

Yeni piyasaya sürülen Flateye kamerada, fanusa ihtiyaç duymayan flat lens kullanılıyor. Bu yeni kameranın en iyi özelliği, IR yansıması ve sıcaklık farklılıklarından kaynaklanan nem problemini azaltması olarak vurgulanıyor. Fanus kapağı olmadığı için, kameranın dış kirlenme veya çizilmeyle engellenen görüş problemi ortadan kaldırılıyor. Fanusu çıkarmak ve monte etmek gerekmediğinden daha hızlı kurulum yapılabiliyor.

Yeni güvenlik kamerası geniş açılı izleme sağlayan 3.1x (3.2 - 10mm) motorlu değişken odak merceği ile geliyor. IR fonksiyonu ile geceleri 30 metreye kadar nesne tanıma sağlanabiliyor. Odak algılama, objektif distorsiyon düzeltmesi (LDC) ve WDR 120dB gibi özelliklerle sis gibi olumsuz hava koşullarında net görüntü elde ediliyor. Buna ek olarak, koridor modu, herhangi bir ekran kırpıntısı olmadan koridorlar, tüneller ve geçişler gibi dar ve uzun alanların verimli bir şekilde izlenmesini sağıyor. Ayrıca, bant genişliğin azaltan ve video depolama verimliliğini artıran Hanwha Techwin'in tescilli WiseStream teknolojisiyle, nnetwork maliyetlerinden de tasarruf edilebiliyor.
 


Bu Haberin Yorumları
Yorum bulunmamaktadır...Yorum Yazın