Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Senstar, FiberPatrol FP1150 saldırı tespit sistemini tanıttı - Haber Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
EN ÇOK OKUNAN HABERLER
    Haberler Yükleniyor Haberler Yükleniyor...
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
HABER DETAYI
Anasayfa       Haberler

Senstar, FiberPatrol FP1150 saldırı tespit sistemini tanıttı

Çift kanallı Yeni FP1150, daha kompakt, daha entegre ve önceki nesillere göre kıyasla daha sağlam bir platformda geliyor.

Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 Senstar, FiberPatrol FP1150 saldırı tespit sistemini tanıttı
Senstar, fiber optik çevre saldırı tespit hattının en yeni üyesi olan FiberPatrol FP1150'yi duyurdu. Çift kanallı FP1150, daha kompakt, daha entegre ve önceki nesillere göre kıyasla daha sağlam bir platformda, tek yönde 10 km'ye veya çift yönde 5 km'ye kadar izinsiz giriş denemelerini doğru olarak algılıyor ve tespit ediyor.

FP1150, Senstar'ın FiberPatrol hattının çalışma sıcaklığını 50 ° C'ye (122 ° F) kadar genişleterek daha sağlam hale getiriyor ve sistemi tek bir 4U rafa monte muhafaza içine daha düşük maliyetli seçenekler ekleyerek güçlendiriyor.

Ürün Müdürü Stewart Dewar, “FiberPatrol FP1150, Senstar'ın fiber optik teknolojisinin tüm temel özelliklerini ve faydalarını sunarken, uygulanabilirliği artırıyor. Yeni FP1150 özellikleri ve fiyat seçenekleri ile son kullanıcı ve entegratörlerin daha önce hiç olmadığı kadar kısa perimetrelerde kullanılmak üzere, 1 km gibi düşük bir mesafeden başlıyor.’’ dedi.

Senstar'ın fiber optik teknolojisi, düşük yanlış alarm oranı ile gerçek tehditler ve çevresel sorunlar arasında ayrım yaparak, olayların eşzamanlı gerçek tespitini sağlıyor. Sahada güç veya veri altyapısı gerektirmeyen FP1150, yazılımla konfigüre edilebilir algılama bölgeleri sağlıyor ve çeşitli SMS / PSIM platformları ile entegre olabiliyor.

FiberPatrol FP1150 ile birlikte, Senstar'ın FiberPatrol serisinde uzun menzilli fiber uygulamalar için FiberPatrol FP1100X, gömülü izinsiz giriş algılama uygulamaları için FiberPatrol FP6100X ve gömülü boru hatları için FiberPatrol FP6100X TPI algılama sistemi bulunuyor.

 


Bu Haberin Yorumları
Yorum bulunmamaktadır...Yorum Yazın