Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Hikvision Dünyanın En Büyük Depolama Üreticisi Seçildi - Haber Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
EN ÇOK OKUNAN HABERLER
    Haberler Yükleniyor Haberler Yükleniyor...
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
HABER DETAYI
Anasayfa       Haberler

Hikvision Dünyanın En Büyük Depolama Üreticisi Seçildi

Hikvision, rakipkerini geride bırakarak, %.22.1 pazar payıyla birinci oldu.

Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
Hikvision Dünyanın En Büyük Depolama Üreticisi Seçildi
Dünyanın önde gelen yenilikçi video gözetim ürünleri ve çözümleri tedarikçisi Hikvision en büyük depolama birimi üreticisi seçildi.
IHS Markit'ten gelen son raporlara göre Hikvision, rakiplerini geride bırakarak %.22.1 pazar payıyla, 2016 yılında dünyanın en büyük, markalı SAN, NAS ve DAS depolama alanı sağlayıcısı oldu.

Hikvision International Business Center Başkan Yardımcısı Keen Yao “ Hikvision kurumsal depolama alanında bir numaralı sağlayıcı olarak ilk kez seçildi. Bu, video gözetim pazarında özellikle şehir çapındaki depolama talepleri olan büyük ölçekli projelerde edindiğimiz başarıyı gösteriyor. Müşterilerimiz yaratılan büyük değeri görmeye devam ediyor. Son kullanıcıların işletmelerini desteklemek için sürveyans verilerinin kullanılması, kurumsal düzeyde veri depolama, veri merkezli ihtiyaçlara yönelik çözüm yaklaşımının giderek daha önemli bir parçası haline gelmektedir. ”dedi.

Yao, Hikvision'un depolama kapasitesindeki büyümeyi, değerli veriler için artan müşteri talebi ile açıklıyor. Örneğin, perakende müşteriler daha iyi iş kararları vermek ve yönetim süreçlerini iyileştirmek için müşteri modelleri tercihlerinin yanı sıra çalışan performansını da gözlemlemek için şehir yetkilileri trafiği analiz etmek, tıkanıklığı azaltmak ve ticareti artırmak için videoları kullanıyor. Bu videolar aynı zamanda yeterli depolama alanı ihtiyacını da beraberinde getiriyor.

Video yönetimi, veri güvenliği ve cihaz yönetimi özelliklerini modüler bir tasarımla bir araya getiren kapsamlı ve kurumsal depolama ürünleri serisini geliştiren Hikvision,  bugüne kadar mevcut olan en yüksek performanslı, ölçeklenebilir ve uygun fiyatlı depolama çözümlerini sunuyor.
 


Bu Haberin Yorumları
Yorum bulunmamaktadır...Yorum Yazın