Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
FIT Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı, 22 Şubat'ta Başlıyor - Haber Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
EN ÇOK OKUNAN HABERLER
    Haberler Yükleniyor Haberler Yükleniyor...
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
HABER DETAYI
Anasayfa       Haberler

FIT Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı, 22 Şubat'ta Başlıyor

İzmir'de gerçekleşecek olan fuar 4 gün süreyle ziyaretçilerini ağırlayacak.

Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
FIT Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı, 22 Şubat'ta Başlıyor

FIT Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı, 22- 25 Şubat tarihleri arasında İzmir’de gerçekleştirilecek.

FIT 2018, Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri ana bölümü altında düzenlenen Otomasyon, Elektrik Elektronik ve Enerji, Hidrolik Pnömatik, Bina Otomasyonu ve Zayıf Akım Sistemleri ve Metal İşleme alt bölümleriyle, sektörden önemli katılımcıları ziyaretçileriyle buluşturacak.

Ege Bölgesi’nin en büyük fuar alanı Fuar İzmir’de gerçekleştirilecek olan FIT, İstanbul merkezli sektör için bölge katılımcılarına yeni iş fırsatları için kapı aralayacak. FIT 2018, katılımcıların ürün ve hizmetlerini sektörün en önemli etkinliklerinden birinde tanıtma şansı sağlayarak; iş dünyası, devlet, dernekler ve diğer önemli kuruluşlardan karar mercileri ile bir araya getirecek.

FIT Fuarında FIT Zirvesi & Girişim Pazaryeri
FIT Fuarı kapsamında,  ayrıca 23-24 Şubat tarihleri arasında FIT Zirvesi ve Girişim Pazaryeri etkinliği de gerçekleştirilecek. Gündemden konuların tartışılacağı etkinlikler, teknoloji girişimcileri ile endüstri temsilcilerini bir araya getirecek. Girişim Pazaryeri'nde ise başvuru sonucunda belirlenen 10 girişim, ürün ve hizmetlerini jüriye sunarak ilk üçe girmeye çalışacak. 


Bu Haberin Yorumları
Yorum bulunmamaktadır...Yorum Yazın