Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Yerli sermayeye dev yatırım! ATAR 2.5 milyon euroluk yatırım aldı! - Haber Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
EN ÇOK OKUNAN HABERLER
    Haberler Yükleniyor Haberler Yükleniyor...
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
HABER DETAYI
Anasayfa       Haberler

Yerli sermayeye dev yatırım! ATAR 2.5 milyon euroluk yatırım aldı!

Yerli siber güvenlik girişimi ATAR, DCP'den Türkiye tarihinin en büyük yatırımlarından birini aldı.

Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
Yerli sermayeye dev yatırım! ATAR 2.5 milyon euroluk yatırım aldı!
Yerli siber güvenlik şirketlerinden biri olan Innovera’nın geliştirdiği ATAR önemli bir gelişmeye sahne oldu. ATAR, Risk Sermayesi şirketi Diffusion Capital Partners’tan 2,5 milyon euroluk çekirdek yatırım alarak ayrıldı. Şirket, yeni ismi ATAR Labs altında, uluslararası platformlarda faaliyetlerini devam ettirecek.

ATAR (Automated Threat Analysis and Response), DCP tarafından Türkiye tarihinde nadir görülür yatırımlardan birini alarak uluslararası pazara açılmaya hazırlanıyor. ATAR Labs adı ile şirketleşen ATAR global ölçekte siber güvenlik lideri olmak istiyor. Türkiye dışında Birleşik Arap Emirlikleri, Avrupa ve İngiltere ofisleriyle uluslararası operasyonlara hazırlanan ATAR Labs’ın CEO’su ise Innovera ortaklarından Burak Dayıoğlu.

ATAR’ın siber güvenlik teknolojisi, kurumların farklı güvenlik ürünleri ve yeteneklerini bir arada çalıştırabiliyor. Farklı ürünler kullanılsa bile ATAR’ın sunduğu tek bir çözümle hızlı ve verimli sonuçlar elde edilebiliyor.
Türkiye’de özel ve kamu sektöründeki önemli kurumlara siber güvenlik hizmetleri sağlayan ATAR, saha hizmetlerinin yanı sıra danışmanlık hizmetleri de sağlıyor.
 


Bu Haberin Yorumları
Yorum bulunmamaktadır...Yorum Yazın