Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Microsoft Apple’a komşu oluyor. - Haber Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
EN ÇOK OKUNAN HABERLER
    Haberler Yükleniyor Haberler Yükleniyor...
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
HABER DETAYI
Anasayfa       Haberler

Microsoft Apple’a komşu oluyor

Microsoft’un yeni mağazasının Apple’a bir dakikalık mesafede olacağı konuşuluyor.

Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
Microsoft Apple’a komşu oluyor
Microsoft, Londra'nın ünlü Regent Caddesi'nde bir mağaza açmayı planladığını doğruladı. Microsoft’un yeni mağazasının Apple’a bir dakikalık mesafede olacağı konuşuluyor.

Haberin konuşulmaya başlamasının ardından, ABD'li teknoloji devi yayınladığı bir blog yazısında mağaza açacaklarını doğruladı. Microsoft, mağazanın tam olarak nerede ve ne zaman açılacağını belirtmedi. Ancak söylentilere göre Microsoft, şuan Benetton United Colors’un bulunduğu binayı 10 yıllığına kiralayacak.

Microsoft'un İngiltere’deki ilk amiral gemisi mağazayla ilgili çalışmaları eskiye dayanıyor. 2013 ve 2015’te Microsoft’un İngiltere’de mağaza açacağı konuşulmuş, ancak herhangi bir adım atılmamıştı.

Microsoft’un New York 5. Cadde ve ABD dışındaki ilk mağazası olan ve iki yıl önce açılan Sidney, Avustralya’da mağazaları bulunuyor.
İngiltere Microsoft Başkanı Cindy Rose, yaptığı açıklamada "Londra'nın merkezinde, dünyanın ikonik alışveriş caddelerinin Oxford Circus'ta bir amiral gemisi mağazası açmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu girişim sadece, Microsoft'la mümkün olan her şeyin tadını çıkarmak için harika bir yer değil, aynı zamanda insanların yaratıcılığını keşfetmelerine yardımcı olma tutkumuzu, çeşitli atölyelerle hayata geçireceğimiz, gerçek bir merkez olacak’’ dedi. 


Bu Haberin Yorumları
Yorum bulunmamaktadır...Yorum Yazın