Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Sanat Teknoloji İnş.ve Güv.Sist.San.Tic.ltd.Şti. - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
Sanat Teknoloji İnş.ve Güv.Sist.San.Tic.ltd.Şti.
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

Sanat Teknoloji İnş.ve Güv.Sist.San.Tic.ltd.Şti.

Adres Atakent Mahallesi Atakan Caddesi Öncü Sokak No:9A Ümraniye İSTANBUL
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website 5413945007
Telefon 02163290099      08502590099
Mobil 05413945007
Sanat Teknoloji, 2003 yılından bu yana güvenlik sektörü yazılımlarına odaklanmış yerli sermayeli bir kuruluştur. Güvenlik sektörü için alarm kontrol merkezi yazılımı, araç takip yazılımı ve mobil uygulamalar geliştirmektedir. Ayrıca GPRS,Ethernet Modülleri, Alarm Panelleri ve Projeye özel elektronik ürünler geliştirmektedir.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler Sanat Teknoloji, 2003 yılından bu yana güvenlik sektörü yazılımlarına odaklanmış yerli sermayeli bir kuruluştur. Yazılım Bilgi teknolojileri ile ilgili her türlü gereksinim ve problemlere çözüm getirmektedir. Güvenlik sektörü için alarm kontrol merkezi yazılımı, araç takip yazılımı ve mobil uygulamalar geliştirmektedir. 2013 yılı itibarı ile güvenlik sektörü için Prosec markası ile elektronik ürünler geliştirmektedir. Bunlar Universal GPRS modülleri, Ethernet Modülleri, Alarm Paneli, Isı ve Nem Takip Cihazı ve projeye özel elektronik ürünlerdir. Ayrıca fuarda “Prosec Alarm Paneli” ürününün tanıtımını yapacak olan Sanat Teknoloji’nin hedef sektörleri arasında; alarm merkezleri, alarm sistemleri satışı yapan firmalar, ev ve ofis güvenliği, araç ve kişi takibi, araç kiralama ve lojistik firmaları, alan ısı ve nem takibi, eczaneler, ecza depoları, seralar vs. gibi kullanım alanları yer almaktadır. Sanat Teknoloji, hizmet ettiği ve referans olarak gösterdiği alarm merkezleri ve güvenlik firmalarını; olumlu geri dönüş aldığı sektörler arasında belirtmektedir.