Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Vestel Savunma - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
Vestel Savunma
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

Vestel Savunma

Adres 1. Organize Sanayi Bölgesi Oğuz Cad. No:7-B 06935 Sincan / ANKARA
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website www.vestelsavunma.com
Telefon 0312 589 31 50     
Faks 0312 589 31 60
Vestel Savunma, Savunma ve Havacılık Sanayi’nde İnsansız Hava Araçları, Sistem Entegrasyonu, Hidrojen ve Yakıt Pili Teknolojileri konularında tasarım ve geliştirmeden üretime kadar geniş bir yelpazede ürün ve hizmet sunmaktadır.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler

Vestel Savunma, Savunma ve Havacılık Sanayi’nde İnsansız Hava Araçları, Sistem Entegrasyonu, Hidrojen ve Yakıt Pili Teknolojileri konularında tasarım ve geliştirmeden üretime kadar geniş bir yelpazede ürün ve hizmet sunmaktadır. 

Özellikle İnsansız Hava Araçları alanında sadece Türkiye’nin değil, bölgemizin en önde gelen firmalarından biri olma vizyonumuz doğrultusunda İHA’larımız tamamen özgün geliştirilmektedir. Yapısal ve aerodinamik tasarımından oto-pilot sistemi, merkezi kontrol bilgisayarı ve yer kontrol istasyonu dahil aviyoniklerin tasarımına, tüm yazılımın geliştirlmesinden sistemin üretimine kadar tamamen Türk mühendisleri tarafından gerçekleştirilen İHA’larımızla Türk Savunma ve Havacılık Sanayi’nin gelişmesine ve Türkiye’nin stratejik konumuna katkıda bulunmaktan gurur duymaktayız. 

İnsansız Hava Araçları çalışmalarımıza paralel olarak Yakıt Pili alanında da dünyanın çok az sayıda ülkesinde yürütülebilen AR-GE faaliyetleri için yaptığımız yatırım Zorlu Grubu'nun geniş vizyonunu göstermektedir. 

VESTEL Savunma olarak başarının, ancak müşteri beklentilerini karşılamak ile mümkün olduğu bilinci ile yüksek seviyede eğitimli, tecrübeli ve yenilikçi yaklaşıma sahip çalışanlarımızla müşteri beklentilerinin ötesinde hizmet vermeye çalışmaktayız.