Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Fomar Fiber Optik - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
Fomar Fiber Optik
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

Fomar Fiber Optik

Adres Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:8 No:915-917 Şişli / İstanbul
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website www.fiberoptik.com.tr
Telefon 0212 220 86 12     
Faks 0212 220 86 42
Yıllardır kazanılmış deneyimleri ve uzmanlaşmış kadromuz ile,fiber optik kablolar, aksesuarları, utp data kabloları ve aksesuarları, harici,dahili telefon kabloları aksesuarları, kumanda kabloları,elektronik kontrol kabloları,coaxiel ve profibus kabloları,ürünlerinin distribütörlüğü ile ticaret hayatına başlayarak ürün yelpazesini genişletmiş, bugün güvenlik ürünleri, aktif ve pasif network ürünlerinin dağıtıcılığını yapmaktadır. Yeni uzmanlık alanlarına yönelerek gelişimini başarıyla sürdüren Fomar, iletişim altyapısı ihtiyaçlarına anahtar teslim hizmet ve katma değerli çözümler sunmaktadır.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler

Yıllardır kazanılmış deneyimleri ve uzmanlaşmış kadromuz ile,fiber optik kablolar, aksesuarları, utp data kabloları ve aksesuarları, harici,dahili telefon kabloları aksesuarları, kumanda kabloları,elektronik kontrol kabloları,coaxiel ve profibus kabloları,ürünlerinin distribütörlüğü ile ticaret hayatına başlayarak ürün yelpazesini genişletmiş, bugün güvenlik ürünleri, aktif ve pasif network ürünlerinin dağıtıcılığını yapmaktadır.

Yeni uzmanlık alanlarına yönelerek gelişimini başarıyla sürdüren Fomar, iletişim altyapısı ihtiyaçlarına anahtar teslim hizmet ve katma değerli çözümler sunmaktadır.

Sektöre yönelik en önemli amacı sahip olduğu teknoloji ve teknolojik birikim konusunda tüketicileri bilgilendirmek ve teknoloji yatırımlarını en uygun çözümlerle buluşturarak iş süreçlerine verimlilik kazandırıp, çözümler sunmaya devam etmektir.