Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Y3K Güvenlik Teknolojileri - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
Y3K Güvenlik Teknolojileri
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

Y3K Güvenlik Teknolojileri

Adres Smart Plaza Rüzgarlıbahçe M.Kavak S. No:31/1 34805 Beykoz İstanbul
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website www.y3k.com.tr
Telefon 0216 681 84 00     
Faks 0216 681 84 08
Y3K Güvenlik Teknolojileri, 2005 yılından bu yana tedarik ve dağıtımı alanında verdiği hizmetler ile sektörde lider güvenlik teknolojileri distribütörüdür. Y3K bir Securitas grup şirketidir. 1934 yılında İsveç’te kurulan Securitas, toplam 52 ülkede, uzman güvenlik hizmetlerinden, teknolojik çözümlere, danışmanlığa ve araştırmaya kadar uzanan geniş hizmet yelpazesi ve 350bin çalışanı ile hizmet vermektedir. Y3K, Securitas’tan aldığı güç ile farklı ölçekteki projelere ürün sağlamaktadır.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler

Y3K Güvenlik Teknolojileri, 2005 yılından bu yana tedarik ve dağıtımı alanında verdiği hizmetler ile sektörde lider güvenlik teknolojileri distribütörüdür. 

Y3K bir Securitas grup şirketidir. 1934 yılında İsveç’te kurulan Securitas, toplam 52 ülkede, uzman güvenlik hizmetlerinden, teknolojik çözümlere, danışmanlığa ve araştırmaya kadar uzanan geniş hizmet yelpazesi ve 350bin çalışanı ile hizmet vermektedir. Y3K, Securitas’tan aldığı güç ile farklı ölçekteki projelere ürün sağlamaktadır. 

Y3K’nın tüm fonksiyonları, İstanbul’da bulunan 4000 m²lik çalışma alanında hizmet vermektedir. İstanbul merkez ile birlikte Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Gaziantep ve İzmir’deki şubeleri ile toplam 7 ilde bulunmaktadır. 

Y3K Hizmet Yaklaşımı; Ar-Ge, Üretim, İthalat, Dağıtım, Satış Sonrası Hizmet, ve Teknik Servis hizmetlerinden oluşur. Bu yapılanma, bir proje de ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürün ve hizmetlere tek yerden ulaşabilmenizi sağlar. 

Y3K, elektronik güvenlik sistemlerinde kalitesi kanıtlanmış 35 uluslararası markanın Türkiye distribütörüdür. Bu sayede proje firmalarının, doğru ürünü bulma, zamanında ve en uygun koşullarla tedarik edebilme gereksinimlerine en iyi şekilde yanıt verir. 

Y3K’nın ürün yelpazesi; video izleme, geçiş kontrol, manyetik kilit ve kilit karşılıkları, aydınlatma, depolama ve veri aktarım, alarm ve yangın algılama gibi elektronik güvenlik sistemlerinden oluşur. Y3K aynı zamanda ar-ge ve üretim yeteneği sayesinde pazarın ihtiyaç duyduğu ürünleri en iyi şekilde sağlar. 

Y3K, güçlü bir servis ağına sahiptir. Bu sayede, garanti dahili veya haricinde ürünlerinde oluşabilecek tüm teknik sorunlara süratle müdahale ederek çözüm sağlar. 

Y3K, Proje uygulama firmaları için güvenilir bir iş ortağıdır.