Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Videofon Güvenlik Teknolojileri A.Ş. - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
Videofon Güvenlik Teknolojileri A.Ş.
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

Videofon Güvenlik Teknolojileri A.Ş.

Adres Videofon Plaza, Kağıthane caddesi, No.: 40, Çağlayan, İstanbul
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website www.videofon.com.tr
Telefon 0212 320 85 60     
Faks 0212 320 85 63
Şirketimiz,1994 yılında Videofon Güvenlik Teknolojileri A.Ş. olarak kurulmuş olup elektronik cihaz ve komponent konusunda çeşitli üretici firmaların temsilcilik ve distribütörlüğünü yapmaktadır.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler

Şirketimiz, 1974 yılında Kahramanoğlu Ticaret ismi ile kurulmuş olup elektronik cihaz ve komponent konusunda çeşitli üretici firmaların temsilcilik ve distribütörlüğünü yapmaktadır. 1994 Yılında ‘Elektronik Güvenlik Cihazları’ konusunu da Videofon Güvenlik Teknolojileri A.Ş.’yi kurarak faaliyet alanına katmış, uzun yıllar boyunca elektronik sektöründe edinmiş olduğu birikim ve tecrübelerini bu alandaki hizmetleri ile birleştirmiştir.


Ana faaliyet alanları; CCTV, Hırsız ve Yangın İhbar, Bina Otomasyon, Geçiş Kontrol, Çevre Güvenlik ve Video Intercom Sistemleridir. Tüm faaliyet alanlarında üstün teknoloji geliştiren, kaliteli üretim yapan, satış sonrası servis hizmetini eksiksiz ve hızlı sağlayan konusunda lider üretici firmalarla işbirliği yaparak bayilerine kaliteyi makul fiyatlarla sunmayı prensip edinmiştir. Paradox, JVC, Vpon, Avtech, CPCam, SCS, Decode, Kpsec, KDT gibi birçok markanın distribütörlüğünü ve ithalatını yapmaktadır.


Videofon Güvenlik Teknolojileri, bugün, dinamik satış ekibi ve tecrübeli teknik destek servisi ile yurt çapında 900 bayi'e hizmet vermektedir.