Güvenlik Online - Sosyal Medya'da Paylaş!
Commax - Firma Detayı Lütfen paylaşmak istediğiniz sosyal medya platformunu seçiniz!
 
Güvenlik Online - Güvenlik Sektörünün Yeni Adı
Hava Durumu
İSTANBUL °C
DOLAR 5.9298
Güvenlik Online YouTube Güvenlik Online LinkedIn Güvenlik Online Google+ Güvenlik Online Instagram Güvenlik Online Twitter Güvenlik Online Facebook
E-BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!
Sektördeki son haberleri takip etmek için ücretsiz haftalık bültenimize abone olun...
Kariyer
Sektörden İş Fırsatları Güvenlik sektöründeki iş fırsatlarını buradan takip edebilirsiniz! Aradığınız kariyer fırsatları burada...
FİRMA DETAYI
Anasayfa       Firmalar
Commax
Firma PuanıOy verOy verOy verOy verOy ver

Commax

Adres Dunchon-daero 494, Jungwongu, Seongnam, Gyeonggido
E-posta E-posta adresini üye olmadan göremezsiniz...
Website www.commax.com
Telefon +82 31 731 8791     
Faks +82 31 731 8797
OMMAX 100’den fazla ülkede lider markalardan biri olarak tanınır. COMMAX kendisini tam müşteri memnuniyetine adamıştır. Her ülkede müşterilerin ilk seçeneği olmamız, üstün tasarımlı ürünlerimiz ve ileri teknolojik çözümleri elde ettiğimiz çeşitli sertifikalarla sunmamızın sonucudur. COMMAX 1 Nisan 1968’de ‘JoonAng Electronics Co’ adıyla Kore elektronik endüstrisi henüz emekleme aşamasındayken kurulmuştur. En baştan görüşünü belirleyerek dünyanın zirvesine gözünü dikerek lider şirketleri hedeflemiş ve uluslararası piyasalarda boy göstererek ilk Kore Kapı Telefonunu ihracatçısı firma olmuştur ve şu an 100’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.
Paylaş : Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş   Paylaş
Yazdır Yazdır            Arkadaşına Gönder Arkadaşına Gönder
Büyült / Küçült   +   -
 
Firma Hakkında Bilgiler

COMMAX 100’den fazla ülkede lider markalardan biri olarak tanınır.

COMMAX kendisini tam müşteri memnuniyetine adamıştır. Her ülkede müşterilerin ilk seçeneği olmamız, üstün tasarımlı ürünlerimiz ve ileri teknolojik çözümleri elde ettiğimiz çeşitli sertifikalarla sunmamızın sonucudur.

COMMAX 1 Nisan 1968’de ‘JoonAng Electronics Co’ adıyla Kore elektronik endüstrisi henüz emekleme aşamasındayken kurulmuştur. En baştan görüşünü belirleyerek dünyanın zirvesine gözünü dikerek lider şirketleri hedeflemiş ve uluslararası piyasalarda boy göstererek ilk Kore Kapı Telefonunu ihracatçısı firma olmuştur ve şu an 100’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Dünyada Görüntülü Kapı Telefonu UL ve TUV sertifikaları almış olan ilk firma olduğumuz ve aldığımız çeşitli ödüllerin ilk günlerinden, onlarca yıldır bu özelliğini coşkuyla sürdürmüş olup, teknolojimiz günümüzde dünya çapında bilinir olmuştur. Bugün ‘COMMAX’ 115 ülkede markası tescilli olup, 100’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

İlave olarak, şirket ardı ardına 5 yıl boyunca (1999’dan 2003’e kadar) kalite rekabetinde 50 en iyi firma arasına girme başarısını göstermiştir; bu başarısıyla çok güçlü teknolojik kökenini kullanarak iletişim endüstrisi alanında lider şirket olma pozisyonunu resmen tasdik ettirmiştir. 1999’den beri, şirket ismi şirket imajını entegre etmek amacıyla ‘COMMAX Ltd.’ olarak değiştirilmiştir. Buna ilaveten, bu entegrasyonun kanıtı olarak ve yönetimde şeffaflık adına, şirket Ocak 2000’de KOSDAQ’a  kaydolmuştur.


Günümüze kadar görsel iletişim endüstrisinde küresel marka olma vizyonunu elde etmek için, durmaksızın ‘müşteri her zaman haklıdır’ politikasını uygulamakla birlikte, çalışanlarına, hissedarlarına ve bağlı şirketlerine yüksek sorumluluklar duyan ve bunu geliştirmeye çalışan şirket konumuna gelmişizdir.